Aj vy patríte do kategórie žien, ktoré nikdy nemôžu nájsť správnu dĺžku džínsov a na vysoké opätky sa väčšinou pozerajú iba vo výklade? Vitajte medzi vysokými dámami. Aké jesenné kúsky by nemali chýbať v šatníku žiadnej „tall girl“?

Oversize svetrík, bunda alebo kabát

Vysoké ženy majú väčšinou širšie ramená, kvôli čomu im nie všetky kúsky oblečenia sadnú presne tak, ako majú. Riešenie je však veľmi jednoduché – oversize. Svetríky, kabáty a bundy univerzálnej veľkosti sú ideálnym jesenným doplnkom a zaručia, že budete vyzerať naozaj famózne. Aj v kombinácii s obyčajnými čiernymi džínsami a bielym topom vytvoria perfektný outfit do práce či do školy.

Elegantné topánky bez opätku

Jeseň si priam pýta aspoň jedny štýlové oxfordky alebo poltopánky. Špeciálne vtedy, ak máte výšku viac ako 170 cm. Vyberte si hnedú klasiku alebo čierny lesklý pár, ktorý môžete nakombinovať s pletenými šatami. Nezabudnite na prechodnú bundičku alebo hrejivé pončo.

Midi šaty

Povedzme si úprimne, niektoré kúsky oblečenia vyzerajú na vysokých babách lepšie ako na nízkych. A midi šaty sú jedným z nich. Vyberte si model, ktorý vám bude siahať kúsok pod kolená, a zlaďte ho so vzorovanými pančuškami. Zamerajte sa najmä na materiál a farbu.