Ľudia sa delia na dve skupiny. Jedni odvracajú zrak pri každej vianočnej reklame a ozdoby, symbolizujúce tieto najkrajšie sviatky roka, by si do svojho bytu nedali ani za svet. A potom sme tu my, milovníci Vianoc, ktorí by svetre so snehuliakom a sobmi najradšej nosili 24/7.

Vedeli ste, že vianočné svetre majú svoj vlastný deň? Datuje sa presne na 13. decembra a dáva nám skvelú príležitosť obliecť si tento kúsok pokojne aj do práce. Okrem toho, pokiaľ viete, ako ho správne skombinovať, nebudete vôbec pôsobiť infantilne. Poďme sa pozrieť na 3 tipy, vďaka ktorým zladíte svoj vianočný svetrík do tej najštýlovejšej podoby.

Štýl číslo 1: Pre tie, ktoré nechcú vybočiť z trendov

Áno, je naozaj spoločensky prijateľné obliecť si vianočný sveter a extravagantnú volánovú sukňu. Popravde, výsledný look bude skutočne štýlový. Pridajte rebelské topánky, crop zateplenú bundičku a čiernu beanie, a užívajte si dokonalú kombináciu, ktorú ste vytvorili.

Štýl číslo 2: Pre tie, ktoré chcú ukázať, ako milujú Vianoce

Milovníčky Vianoc môžu staviť na typické vianočné farby, ako sú červená, zelená a zlatá. Extravagancia a výrazné kúsky sú must-have týchto sviatkov, preto sa nebojte odvážnych kombinácií. K svetríku pridajte zelenú sukňu a vysoké zlaté čižmy, vďaka ktorým budete tá najkrajšia Santova pomocníčka v miestnosti.

Štýl číslo 3: Pre tie, ktoré donútili obliecť si vianočný sveter

Pasovali ste sa za Grincha týchto Vianoc? Nevadí! Ak vás okolie núti ukázať troška slávnostného ducha, oblečte si minimalistický svetrík, ozdobený vianočným nápisom alebo malou ikonkou zasneženého stromčeka. Pridajte elegantné nohavice, členkové čižmy a chlpatý kabát, ktorý vám dodá sviatočný nádych.