Francúzsko sa označuje za európsku metropolu módy. Niet sa čomu čudovať, francúzskymi ulicami sa preháňa množstvo módnych inšpirácií, a to nielen počas parížskeho Fashion Weeku. Francúzky sú vždy bezchybne upravené a perfektne nastajlované – jednoducho vyzerajú dobre v každej situácii. Aké sú ich tajné triky z oblasti módy?

Menej je niekedy viac

Minimalizmus niekedy zaujme viac ako prezdobené a prekombinované outfity. Čistý a jednoduchý look je často tá najlepšia voľba. Hovorí sa, že predtým, ako žena odíde z domu, mala by zložiť minimálne jeden doplnok. Skúste sa začať riadiť týmto pravidlom a okamžite uvidíte rozdiel.

Šaty ako symbol ženskosti

Ženy v džínsoch, legínach alebo športovom oblečení sú rozhodne sexy. Avšak skutočný symbol ženskosti v sebe ukrývajú šaty. Vyberte si strih, v ktorom sa budete cítiť dobre, a ktorý bude lichotiť vašej postave. Zvýraznite krivky a upriamte pozornosť na prednosti.

Opätky a perly

Opätky a perly sú tajné ženské zbrane. Vyberte si pár štýlových lodičiek, jesenných čižmičiek alebo jemných sandálov, ktoré budú tvoriť základ vášho outfitu.

Perly nemusia byť iba v klasickej forme náhrdelníka alebo náramku. Pokryli každý kúsok od sponiek cez náušnice, opasky, až po kabelky. Vytvorte netradičné kombinácie, ktoré oživia aj každodenný look.