Prežívate práve to najkrajšie obdobie v živote ženy? Máte tesne po pôrode a zvykáte si na malého človiečika, ktorý vám pribudol do života? Tak tento článok je ako stvorený pre vás. Vieme, že toto obdobie nie je len krásne, ale prináša so sebou veľa zmien, stresu a únavy. Preto by sme vám ho radi uľahčili 3 skvelými vychytávkami, ktoré by vám ako budúcej alebo čerstvej mamičke rozhodne nemali chýbať.

Zavinovací top pre budúce mamičky

Keď sme uvideli tento zavinovací top, povedali sme jedno veľké WAU! Bábätko doň ľahko zaviniete a nepotrebujete so sebou nosiť zavinovaciu šatku. Máte ho priame na tele, takže vás bude stále cítiť a veľké plus je to, že ho môžete ľahko nakojiť. Dostupný je vo viacerých farebných prevedeniach a za nás je to jednoznačne TOP kúsok, ktorý musíte mať.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Detské topánky – ako určiť správnu veľkosť 

Tehotenská mikina 3 v 1

Praktická prechodná mikina pre 3 obdobia ženy. Štýlovo v nej vynikne rastúce bruško. Príjemne si ju môžete prispôsobiť k dieťaťu v nosiči. Odnímateľný panel na rozšírenie prednej časti slúži len na ochranu dieťaťa v nosiči pred počasím, nemá funkciu na nosenie. Perfektne v nej budete vyzerať aj dlho po tom, čo vaše dieťa vyrastie. Taktiež uľahčuje kojenie, čo je pre veľa mamičiek veľmi dôležité.

Popôrodné legíny pre budúce mamičky sú MUST HAVE!

Vysoký pás legín slúži na formovanie popôrodného bruška, takže majú zoštíhľujúci efekt. Zhotovené sú z priedušného materiálu, čo znamená, že nespôsobujú prehriatie. Nemusíte sa báť, že by vám zbytočne stáli po pôrode v skrini. Určite ich budete využívať ešte dlho po pôrode, či už na doma alebo pod dlhší vrchný diel oblečenia, pretože sú skutočne ako druhá koža.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Ako vybrať destký kočík?

Veríme, že sa vám náš článok páčil a tieto kúsky už doma máte alebo si ich rýchlo zadovážite.