Aj vy sa už neviete dočkať momentu, keď aspoň na pár mesiacov odložíte všetku zimnú obuv do krabice? My sme na tom úplne rovnako, a preto sa postupnému otepľovaniu naozaj tešíme. Pekné počasie so sebou ale prináša aj novú – rovnako peknú – kolekciu obuvi! A povieme vám, vybrať si bude skutočne ťažké.

Semišové mokasíny

Tak tento typ obuvi by sme mohli nazvať aj povinnou jazdou každého šatníka! Bez pochýb patria k módnym evergreenom a ak ich ešte doma nemáte, teraz je tá správna príležitosť. Každé obyčajné džínsy vďaka klasickým mokasínam základnej farby nadobudnú punc elegancie, a preto patria k obľúbeným, a hlavne nesmierne pohodlným, typom obuvi do práce.

Základné balerínky

Napriek tomu, že sa povráva, že mužom sa na nás tento kúsok veľmi nepozdáva, my si naše balerínky zobrať nedáme! Nielenže naše nohy odbremenili od častého nosenia lodičiek, ešte aj skvele vyzerajú – a navyše nám niektoré typy balerín ukážkovo predĺžia nohy. Základné balerínky majú síce oblú špičku, no ak siahnete po type so špičkou ostrou, razom si vyčarujete nohy až po zem.

Lodičky na nízkom podpätku

No dobre, priznajme si, že bez lodičiek by sme to nezvládli. Ak ale hľadáte kompromis medzi nosením opätkov a zaručeným pohodlím, vyskúšajte lodičky na nízkom a hrubom podpätku. Aj tie dokážu vašim nohám pridať pár centimetrov navyše a zároveň v nich bez problémov vydržíte aj celý deň. My sme sa zamilovali do elegantnej verzie s otvorenou pätou, čo poviete?

Espadrilky roku 2020

Tiež si myslíte, že espadriliek sa už nikdy nezbavíme? Asi tomu tak bude, a nám to vôbec neprekáža! Táto svieža letná obuv je vhodná na každú príležitosť – či už sa chystáte na prechádzku do mesta, na drink s kamoškami, či na venčenie psíka do lesa… espadrilky vás odnesú na každej vašej ceste. Minimalistkám odporúčame jednofarebné kúsky, no korunované trendsetterky by sa nemali báť ani vzorov, textúr či platforiem.