Joggerky sú už od nepamäti spájané s pohodlnosťou a lenivými dňami. Natiahneme si ich vo chvíli, keď plánujeme stráviť deň doma alebo príjemnou prechádzkou v prírode. Tento typ nohavíc si však môžeme obliecť naozaj všade. Neveríte? Poďme sa na to pozrieť. 

Joggerky do práce

Začnime tým, čo najviac potrebujeme – outfit do práce. V práci trávime ⅓ dňa, preto je dôležité, aby sme sa cítili maximálne pohodlne. Joggerky, ktoré sa vyznačujú voľným strihom a nastaviteľným pásom, sú na túto príležitosť ako stvorené. Vyberte si elegantnejšie prevedenia, ktoré skombinujete s členkovými čižmami, bielou blúzkou a predĺženým sakom. 

Joggerky na párty

Plánujete pretancovať celú noc? Večer strávený v tanečnom klube sa rozhodne počíta za pohybovú aktivitu. Oblečte si preto elegantné biele joggerky, ktoré doplníte čipkovaným barletom. Na záver pridajte koženkovú bundu a vysoké topánky. 

Joggerky na leňošenie

Ak vás čaká deň strávený ničnerobením, postup je nasledovný. Natiahnite si pohodlné joggerky z teplákoviny, pridajte crop mikinu a vysoké ponožky, a užívajte si čas pre seba. 

Joggerky na voľnočasové aktivity

Čitateľský klub, kurz maľovania, zdokonaľovanie jazykov či kreatívne tvorenie – nech vo svojom voľnom čase robíte čokoľvek, robte to v štýlových joggerkách. Zladiť ich môžete s riflovou bundou, rebelskými topánkami a tričkom s obľúbenou kapelou.

Joggerky na šport

Športový outfit je vhodný na beh, prechádzku, ale aj na mestskú turistiku. Vyberte si joggerky z príjemného materiálu, ktoré doplníte teniskami, ľahkou bundou a tričkom s nápisom.