Dnes už sa dá skutočne kombinovať všetko so všetkým. Elegantná preto môžete byť pokojne aj v teniskách či teplákoch! Nesmrteľnou klasikou a matkou elegancie sú kostýmy, no my vám ukážeme, ako sa stať elegantnou aj bez podpätkov či so strapatými vlasmi. Toto je našich 5 tajných trikov, ktorému podľahnete vy?

Život na vysokej nohe: Lodičky

No dobre, toto určite k žiadnym trikom nepatrí. Kedysi sme zvykli nosiť lodičky len na výnimočne príležitosti no časom sa tento typ obuvi úspešne prebojoval aj do našich „obyčajných“ každodenných outfitov. Lodičky preto nemusíte nosiť len k sukni, šatom či elegantným kostýmom, no vyskúšajte ich obuť k roztrhaným džínsom či k maxisvetru. Nie len že si zachováte váš elegantný šmrnc, no navyše štýlovo vykročíte zo svojej komfortnej zóny, čo si všimne aj vaše okolie.

leopardie lodičky
Lodičky nájdete za 18,99 TU

Šaty k teniskám

Povedali sme si, že lodičky sa už striktne nenosia len k šatám a ak vás napríklad aj zajtra čaká ťažký a dlhý deň, k vašim elegantným šatám si obujte tenisky. Že to je nezmysel? Tomuto západnému trendu podľahol celý svet a módni návrhári a vaše nohy si ho nevedia vynachváliť! A my len dúfame, že táto kombinácia zaručeného pohodlia, štýlu a elegancie sa stane nesmrteľnou. Ako sa vám páči? Platí pravidlo, že najviac elegantne budú vždy vyzerať biele tenisky, ktoré môžete obohatiť o jemné vzory či aplikácie.

Biele tenisky s aplikáciou
Biele tenisky s aplikáciou nájdete TU

Na TOPANKOVO.sk si z elegantnej ponuky tenisiek vyberie každá!

Vylepšite váš look doplnkami

No dobre – nie je doplnok ako doplnok a určite nechceme, aby ste si teraz aj k športovej súprave dali na prsty drahokami. V prípade doplnkov treba postupovať opatrne a rafinovane. Úlohou doplnku je tentokrát stať sa nosným prvkom celého outfitu – to znamená, že si oblečte len niečo minimalistické v čistých líniách, ideálne vo farbách čiernej a biele. Náš tip je siahnuť po bielom tričku, ktoré doplníte úzkymi čiernymi nohavicami. A teraz to príde – prstene, šatky, gumičky do vlasov, čokoľvek!

Hair goals | hair scarves | scrunchies ties
zamatová gumička s mašľou
Zamatová gumička do vlasov
Elegantné hodinky v zlato ružovej farbe
Elegantné hodinky v zlato ružovej farbe

Elegantné šaty

Úprimne, s týmto nadpisom tak trošku bojujeme. Možno s nami aj vy budete súhlasiť, ale každé šaty sú svojim spôsobom elegantné! Na jeseň sa perfektne hodia svetrové, teda úpletové, šaty, ku ktorým si opäť môžete obuť tak tenisky, ako aj napríklad čižmičky. Ak ale chcete staviť na eleganciu na 100%, zaobstarajte si púdrové šaty so vzorom, ktoré doplníte „obyčajnými“ telovými či čiernymi lodičkami.

Širokú ponuku šiat nájdete na TOPANKOVO.sk

Na denné nosenie

Pre eleganciu na 100%

Nezabite váš outfit nevhodnou kabelkou

A opäť sme pri tom istom ako v prípade doplnkov. Tentokrát však bude nosným prvkom outfitu vaša kabelka či batoh! Nie je nič elegantnejšie, ako čierna či hnedá koža. Ak ale chcete kráčať s dobou, do čierneho trafíte s batohom so zvieracím vzorom. Opäť siahnite po minimalistickom looku a vyhnite sa výrazným farebným kombináciám či kontrastným materiálom. Veď predsa len čierna je nová čierna! 🙂

Office Backpack Purse Outfit
čierny kožený elegantný ruksak
Čierny batoh nájdete TU.
Currently Obsessed: My Chanel Backpack
hnedý kožený ruksak
Hnedý elegantný ruksak nájdete TU

zdroj: pinterest