Pokiaľ plánujete upgradnúť svoj šatník na nové trendy sezóny, alebo jednoducho máte chuť oživiť svoj look zaujímavými kúskami, ste na správnom mieste. Pozrieme sa na najhorúcejšie topánkové novinky, ktoré si zamilujete už pri prvom kroku. 

Nekonečná modrá

Pri pohľade na nekonečne modrú oblohu máme zvláštny, až spirituálny pocit. Uvedomujeme si všetku tú krásu a výnimočnosť a zároveň sme fascinované tým, že každý ju môže vidieť rovnakým, alebo práve naopak, úplne iným spôsobom. Preneste kúsok tohto pocitu aj nadol, na vaše nôžky. Topánky vo všetkých odtieňoch modrej sú maximálne IN a vy si musíte zaobstarať minimálne jeden pár. 

Pohodlné mokasíny

Nech už sa dnes vyberiete kamkoľvek, stále sú s vami. Pohodlné mokasíny, ktoré si môžete obuť na akúkoľvek príležitosť, sa okamžite stanú vaším najlepším priateľom. Vybrať si môžete elegantnejšie, ale aj športové prevedenia

Zviazané členky

Vaše členky si zaslúžia dokonalú ozdobu. A tou sú práve šnúrky, ktoré ich perfektne obopnú a vytvoria tak nezameniteľný dojem. Štýlové, krásne a ženské… Čo viac treba? 

Princeznovské sandálky

Krásne princezné neboli obdivované len vďaka dokonale padnúcim šatám, ale aj pre nádherné topánky. Avšak na to, aby ste si takýto skvost mohli obuť aj vy, nemusíte mať urodzený pôvod. Stačí troška zmyslu pre estetiku a aspoň malú chuť kombinovať. Ružová môže byť, čo poviete? 

Rebelka každým krokom 

Staňte sa nefalšovanou rebelkou. Máte pocit, že topánky, ktoré ste si vyhliadli, sú “too much”? Tak presne od tohto typu nemôžeme odtrhnúť oči. Vzorované, lesklé, vysoké, nízke… pri výbere platí len jedno jediné pravidlo – čím extravagantnejšie, tým lepšie.