Aj napriek nepriaznivej situácii okolo Covidu-19, módne domy nezaháľali a pripravili si pre nás aj tento rok poriadne chuťovky. Pohodlie, extravaganciaglamour sú piliere, na ktoré túto sezónú stavili.

Na zlaté doplnky či zlaté prvky na kabelkách sme zvyknuté, ale čo poviete na topánky „okrášlené“ zlatými retiazkami?

3x áno. Vysoké podpätky a zlaté retiazky sú jednoznačne kombinácia, ktorá ženské nohy krásne zvýrazni a upúta pozornosť. Či už zvolíte lodičky, šľapky alebo sandále so zlatými retiazkami, túto sezónu budete jednoznačne IN.

Oblečte si jednofarebné šaty alebo jednoduchý overal, rozpustite vlasy, obujte si tieto topánky a vyrazte do ulíc. Chic look vám nikto neuprie.

V pohodlí doma aj na korze

Nemusíte byť práve ležérny typ, aby ste siahali v prvom rade po pohodlí. Aj milovníčky podpätkov potrebujú dať svojím nohám občas pár dni voľna a ani na ne módny stylisti túto sezónu nezabudli.

Nech vybehnete so psom na prechádzku, s kamoškou na kávu, či na nákup do obchodu, vaše nohy budú v týchto plyšových novinkách plesať blahom.

Keď sa snúbi pohodlie s eleganciou

Šľapky sú každoročne najobľúbenejšou obuvou počas letných dní. Nájsť však také, ktoré s čistým svedomím obujete aj k elegantným šatám, býva občas problém. Túto sezónu máte však o problém menej.

Transparentný povrch, nápaditý tvar podpätku a žiarivé detaily sú kombinácia, po ktorej siahne každá žena.

Pri transparentných materiáloch a nápaditých podpätkoch ešte chvíľu ostaneme. Ani milovníčky „high heels“ o nič neprídu.

Predveďte dokonalú pedikúru a vykročte do ulíc na vysokej nohe. Na výber máte hneď niekoľko možnosti.

Naša TOP-ka

Najlepšie sme si dnes nechali na koniec. Šľapky s kožušinkou vídame na trhu už niekoľko rokov a stali sa obľúbenou obuvou ako k šatám tak k teplákom.

Tento rok však prišli v staronovom šate. Šľapky, ktoré poznáme zo starých filmov v kombinácií s negližé budú tento rok hitom našich ulíc.