Nie sú to len oblečenie, doplnky či make up, ktoré neustále podliehajú letným trendom. Módna vlna totižto sezónne vždy zaplaví aj spodnú bielizeň. Toto leto sa páni potešia návratu priesvitných materiálov, a dámy sa zas potešia trendy braletkám. Po ktorom kúsku siahnete vy?

Braletky

Tento rok sú základom svieže farby ale aj jemná potlač kvetín. Čipka sa už minulý rok stala súčasťou aj nášho denného šatstva a tento rok sa hranice posunuli ešte ďalej! Asi najväčším hitom leta 2019 sú braletky vo farbách od bielej cez pastelovú až po neónovú! Vyberiete si tak na každú príležitosť, či už na festival k šortkám, alebo na diskotéku k sukni s vysokým pásom. Nebojte sa úplne odhodiť podprsenky a braletkou tak nahradiť vašu vrchnú časť outfitu cez deň či v noci! Ich veľkou výhodou je taktiež fakt, že vaše prsia v braletkách ostanú „na mieste“ celý deň, čo pri iných podprsenkách býva problémom číslo 1.

Predveďte sa vo fitku – strappy top

Áno, my vieme. Celú jar ste poctivo makali vo fitku a tak by bola škoda nepochváliť sa dobrou formou. Okrem toho, vedeli ste, že ľudia, ktorí sa do fitnesscentra pekne oblečú zároveň podávajú lepšie výkony? O amerických vedcoch máme častokrát pochybnosti, ale na tomto predsa len niečo bude! Strappy podprsenky sú hitom už aspoň dva roky, no na TOPANKOVO.sk ich nájdete aj v športovom prevedení! A vedzte, že krásna a príťažlivá sa nebudete cítiť len vy, ale vás tak bude vnímať aj vaše okolie.

Strappy top do fitka nájdete TU.

MUST HAVE obtiahnutých šiat

Kto by ich nemiloval. Šaty v štýle bodycon sa postarajú o to, že vaše ženské krivky dokonale vyniknú a pritom nebudete potrebovať ani hlboký výstrih či minisukňu. Váš perfektný look však môže ľahko zmariť výber nesprávnej spodnej bielizne. Ak ste fanynkou tohto strihu, určite si zaobstarajte bezšvové nohavičky, ktoré nielen že sú pohodlné, ale zároveň pod šatami vzbudzujú dojem, akoby ste ich ani nemali na sebe. 🙂

Bezšvové nohavičky kúpite na TOPANKOVO.sk

Čipka

Nesmrteľná klasika. Čipku milovali aj naše babičky a my vám garantujeme, že v kurze bude ešte aspoň ďalších pár desiatkov rokov. Čipkované nohavičky by nemali chýbať žiadnej z nás a obzvlášť tým, ktoré radi a často prekvapia svojich partnerov. V novej kolekcii RENE ROFE je ťažké si vybrať, a čo je ešte horšie, kúsky sa rýchlo vypredávajú. Tak, milé dámy, uznajte, že vybrať si len jedny je prakticky nemožné!

Novinky z kolekcie Newyorskej značky RENE ROFE nájdete TU.