Béžová. Univerzálna a jemná farba, ktorú môžete skombinovať takmer s čímkoľvek. Ladenie je pomerne jednoduché, no aj tak sa niekedy stane, že výslednému outfitu proste niečo chýba. Ako teda právne nosiť béžovú a docieliť WOW efekt?

Všetky kúsky nájdete na TOPANKOVO.sk

Ako prvé si povedzme, pre aký typ žien je béžová najvhodnejšia. Táto farba je ideálna pre tlmené typy, ktorým pristanú teplejšie farby. Perfektne vynikne aj na tmavšej alebo opálenej pokožke. To však neznamená, že ostatné ženy by mali béžovú vylúčiť zo svojho šatníka. Takéto typy by však mali dbať na kombinovanie a vrstvenie a uistiť sa, že béžová nesplýva s ich farbou pokožky.

Ako kombinovať béžovú?

Béžová ako dominanta outfitu

Pokiaľ ste rozhodnutá, že béžová bude hlavnou farbou vášho outfitu, uistite sa, aby váš look nepôsobil príliš fádne. Ak ste svetlejší typ a v béžovej sa doslova strácate, pridajte výrazné doplnky, vďaka ktorým bude výsledok zaujímavejší. Vsaďte na klasiku v podobe čiernych čižiem alebo klobúka, alebo pridajte farbu za pomoci ružovej alebo tmavomodrej.

Béžové doplnky

S béžovými doplnkami to budete mať podstatne jednoduchšie. Pôsobia veľmi elegantne a žensky v kombinácii s akýmkoľvek outfitom a na všetkých typoch pleti. Vyberte si napríklad výrazné náušnice alebo jednoduché hodinky, ktoré ladíte napríklad s bielou, ružovou alebo tmavohnedou.

Ako nosiť béžovú počas jesene?

Béžová farba a jeseň sú jednoznačne najlepšie kamarátky. Chladnejšie počasie je ideálne na hrejivé odtiene tejto farby a zasiahnuť môže akýkoľvek kúsok vášho outfitu. Váš jesenný look môžete oživiť napríklad béžovým svetríkom s netradičným strihom alebo prevedením.

Tento rok sú veľmi obľúbené aj béžové kabátiky, ktoré príjemne zahrejú a vyzerajú naozaj perfektne. Jeseň neznamená iba tmavé farby, preto sa nebojte aj svetlejších odtieňov, ktoré krásne rozžiaria tvár a nechajú vyniknúť vašu farbu vlasov.