Aj keď počasie vonku ešte nie je úplne jarné, vykúkajúce slniečko nám dáva jasne najavo, že zima sa pomaly končí. S prichádzajúcim teplom obmieňame aj náš šatník, ktorý potrebuje miesto na nové jarné kúsky. 

Neoddeliteľnou súčasťou každej jari sú tenisky. Farebné, vzorované, jednoduché, pastelové, krikľavé alebo metalické – vybrať si môžete akékoľvek! Ako ich skombinovať počas začínajúcej jari? 

Športová elegancia

Tenisky v kombinácii s klasickými džínsami sú nesmrteľnou klasikou. Môžete ich zladiť s dlhým kabátom v tmavozelenej, horčicovej alebo tehlovej farbe. Dokonale zapasujú aj k zateplenej bombere alebo čiernej parke

Tenisková dáma 

Tenisky a šaty idú dokopy ako nikdy predtým. Obuť si ich môžete do práce, ale aj na oslavu alebo párty. Je len na vás, aké kombinácie zvolíte. Ako ochrana pred chladom vám skvele poslúžia teplé pančuchy. 

Ponožky ako dominantný kúsok

Žiadne tenisky sa nezaobídu bez výrazných ponožiek. Vyberte si jednoduchý pár tenisiek, ktorý zladíte s vysokými výraznými ponožkami. Farebné a vzorované prevedenia okamžite vyjadria váš štýl a povahu. 

Pánsky štýl

Tenisky v kombinácii s nohavicami a pánskou košeľou vytvoria nezabudnuteľný dojem. Pridajte tenký opasok a výrazné náušnice a užívajte si obdivné pohľady okolia.