Skončili ste školu a naplno ste sa ponorili do života dospelých. Ten prináša malé aj veľké zmeny, ktoré chtiac-nechtiac zasiahnu každú oblasť života. Jednou z nich je aj šatník. Je potrebné vybaviť sa kúskami na pracovné pohovory, do práce alebo na meetingy. Ako na dospelácky look?

Pridajte do šatníka elegantné kúsky

Elegantné oblečenie sa vám teraz zíde viac ako kedykoľvek predtým. Určite budete musieť častejšie ako raz ročne riešiť nejaké pracovné udalosti, ktoré si budú vyžadovať office sukňu alebo bielu blúzku.

Nesústreďte sa však primárne na formálnosť. V príliš konzervatívnych modeloch budete pôsobiť staršie a nudne. Vyskúšajte rôzne farebné kombinácie, vzory a zaujímavé doplnky, ktoré vám neuberú na elegancii.

Buďte sama sebou

Pri vyberaní sukní, topov a šiat nezabúdajte byť sama sebou. Niektoré ženy v úsilí zaplniť svoj šatník dospelými kúskami vylúčia osobitosť a jedinečnosť, ktorá bola v ich obliekaní predtým.

Ste vášnivá, rebelka, puntičkárka alebo umelkyňa? Nechajte rozprávať svoj outfit. Dospelá rozhodne neznamená nudná, preto sa nebojte vyjadriť svoj postoj k životu tým, čo nosíte. Máte náladu na vaše obľúbené tričko s kapelou alebo na roztrhané džínsy? Pokiaľ vám to situácia dovoľuje, oblečte si ich! Chcete si dať volánovú sukňu alebo roztomilý crop top? Smelo do toho!

Dievčenské a hravé

Ružová neodišla spolu s vašimi školskými časmi. Pridajte do svojho šatníka pár dievčenských a hravých kúskov, ktoré môžete nosiť takmer kamkoľvek. Rozžiarte si deň volánovou blúzkou, trblietavým topom alebo fialovými lodičkami.