Opäť tu máme náš predvianočný blogerský magazín. Alebo počkať, skôr rozhovor, v ktorom sa dozviete nielen to ako vyzerajú Vianoce blogeriek u nich doma, ale napríklad aj aký najšialenejší darček kedy dostali. A čo je najlepšie? Prezradia vám aj to, aké sú ich tipy na darčeky!

Vianoce s Kesulatko

Mladá odborníčka na módu Vierka sa nevenuje len blogovaniu, ale miluje aj cestovanie a dobrú kávu, ktorú vie ešte lepšie pripraviť – nečudo, veď pracuje ako baristka! Nás však najviac bavia jej módne inšpirácie, kde ukazuje, ako skombinovať aj zdanlivo neskombinovateľné, a to s príjemnou dávkou elegancie a ženskosti. Veď sa presvedčte sami na jej Instagrame!

Ako vyzerajú tvoje Vianoce?

Vianoce trávim vždy doma s rodinou. Počas sviatkov sa ale snažím stretnúť aj s kamarátmi a užiť si s nimi spoločné chvíle.

Bez čoho si Vianoce nevieš predstaviť?

Bez vianočky, zemiakového šalátu a ryby! 

Máte doma nejaké netradičné vianočné zvyky?

V dnešnej dobe je už celkom netradičné držať na Štedrý deň pôst. My ho čiastočne dodržujeme. Počas dňa zjeme len pár plátkov suchej vianočky a poriadne sa najeme až pri štedrovečernej večeri.

Kupuješ darčeky postupne alebo až na poslednú chvíľu?

Každý rok mi to vyjde inak. Niekedy sa naozaj usilujem vyberať darčeky prakticky v priebehu celého roka. Tento rok sa u mňa diali v súkromí veľké zmeny, takže na tieto drobnosti nebol čas. Preto sa začnem po niečom obzerať až teraz. Avšak s darčekmi to v našej rodine nepreháňame, samotné Vianoce nie sú pre nás len o nich. 

A čo najšialenejší darček, aký si kedy dostala?

Na žiaden extra šialený si našťastie nespomínam. Našťastie píšem preto, že väčšinou nemám rada prekvapenia a najradšej by som o všetkom vedela dopredu :).

Čomu sa vieš pod stromčekom najviac potešiť?

Veciam spojeným s cestovaním! Minulý rok som napríklad dostala krásny príručný kufor, ktorý so mnou odvtedy precestoval už veľa krajín.

A aký je tvoj tip na darček pre naše zákazníčky?

Medzi darčeky, ktoré podľa mňa potešia väčšinu žien, či už sú to maminky, sestry alebo kamarátky, patria peňaženky, teplé svetre a šály/čiapky/rukavice. Pri svetroch odporúčam voliť radšej tie strihovo oversized, aby bola väčšia šanca, že obdarovanej osobe sadnú :).

A čo by si im popriala? 

Nech si užijú Vianoce a s nimi spojené chvíle hlavne v pohode, bez zbytočného stresu. V dnešnej rozbehanej dobe nie je veľa času zastaviť sa a spomaliť, tak túto možnosť využime :).

TOTO sú moje tipy na dokonalé darčeky

Roztomilú ružovú čiapku nájdete TU