Táto farba je zväčša spájaná so slnečnými lúčmi a vysokými teplotami letného počasia. Na odopieranie bielej klasiky však nevidíme dôvod ani po zvyšok roka.

Biela je farbou nevinnosti a čistoty. Ľudia obľubujúci bielu farbu sú často vnímaní ako ľudia s kreatívnym myslením, ktorým záleží na čistote a otvorenosti. Táto farba je zároveň strašiakom mnohých žien pre jej „rozšírujúci“ efekt.

Nie je biela ako biela

O tejto pravde sa presvedčila už nejedna nádejná nevesta, ktorá po vkročení do svadobného salónu pochopila, že biele šaty znamenajú ivory, champagne, slonovinu, krémovú… aj najjasnejšiu snehobielu.

Svetlobéžový kardigán

Ak si chcete rozjasniť zamračený jesenný deň alebo naopak, užiť babie leto naplno, biela farba je voľba, ktorá spraví deň nielen vám, ale aj vášmu okoliu. Celobiely outfit nebude pôsobiť ako z liečebne, ak zvolíte kombináciu bielych odtieňov. Kardigán alebo sveter, je tým pravým kúskom ako túto jednotvárnosť štýlovo podčiarknuť.

Smotanový kabát

Kabáty v odtieňoch bielej sa tešia každým rokom väčšej obľube. Bude to práve pre pozitívne vyžarovanie a jednoduché kombinovanie s obuvou a dopnkami akejkoľvej farby.

Ako nosiť biele čižmy

Existuje len málo univerzálnejších topánok ako práve biela obuv. Biele čižmy sú doslova štýlom, ktorý sa dá nosiť po celý rok, nech je leto alebo zima. V teplých mesiacoch ich pokojne kombinujte s oľúbenými farebnými šatami, zatiaľ čo na jeseň a v zime nimi okoreňte váš jednoduchý rifľový outfit alebo legíny s oversized svetrom.

Ak ste zástankyňou pohodlia alebo naopak, rada preferujete vysoké podpätky, dnes sú možnosti naozaj pestré a vyberie si naozaj každá.

Za dverami spálne

Bielu farbu rozhodne nevynechajte ani z bielizníka vašej spálne. Nežne, no zvodne pôsobí biela v kombinácií s rafinovanou čipkou. Či už zvolíte sexi košieľku, body alebo čipkovaný korzet jeho oči budú iba na vás 🙂

Biely čipkovaný župan