Z každej strany počúvame, že svet by sme nemali vidieť čierno-bielo. Predsa len, existuje množstvo farieb a odtieňov, ktorým môžeme naplniť našu existenciu. Niekedy však dvojfarebné kontrastné videnie nezaškodí. Špeciálne vtedy, keď ide o módu. 

Nie, nie, nehovoríme teraz o obmedzenom pohľade na módny svet. Máme na mysli stav, keď sa celá ponoríte do čierno-bielej, a to doslova. Čierno-biele outfity majú obrovské množstvo plusov a určite by sa mali aspoň príležitostne zaradiť do výberu každej z nás. Poďme sa pozrieť na pozitíva, ktoré toto kombo prináša. 

  1. Čierno-biele outfity si viete nakombinovať podľa seba. Máte náladu na svetlejšie farby? Oblečiete si viac bielej. Chcete tmavší look? Vyberiete si prevahu čiernej. 
  2. Look zostavený z čierno-bielych kúskov pôsobí maximálne elegantne. Môže byť úplne jednoduchý a minimalistický, no aj napriek tomu s ním zabodujete na oslavách alebo pracovných stretnutiach. 
  3. Dokáže zvýrazniť, ale aj zakryť. Pozornosť na vaše prednosti upriamite za pomoci bielej, vaše nedostatky zasa schová čierna. 
  4. Čierno-biele kúsky sú vhodné do každého počasia. Vyniknú v každom ročnom období a hodia sa na slnečné dni, ale aj do dažďa. 

Čierno-biele inšpirácie

Čierny overal