Čelenky do vlasov sú tu od nepamäti. Nosili sa už ku krojom. Ich výhodou je, že sa hodia ku každému účesu. Mnohé z nás sa im vyhýbajú, ale prečo? Nielen že vedia skrotiť nepoddajnú hrivu, ale zamaskujú aj pár dní neumyté vlasy 🙂 Sú teda skvelým pomocníkom a dokonalým doplnkom.

VYŠPERKUJTE SA

Kamienky sú hitom už nejednu sezónu. Nielen na bižutérii, ale aj na sandálkoch či šľapkách. Túto sezónu dostali zelenú aj na čelenkách. Vedia rozžiariť nejeden jednoduchý outfit. Nezabúdajte, že už samotná čelenka s kamienkami pôsobí ako šperk. Stačí doplniť jemnučké náušnice. Určite ju nekombinujte s mohutnými náhrdelníkmi či náušnicami.  Ak chcete viac lesku, stavte radšej na náramky. Keďže sú vizuálne ďalej od čelenky a nebudú pôsobiť rušivo.

STAVTE NA PERLY

nádherné, jemné a také ženské. Perlový náhrdelník či náušničky by mala mať v šperkovnici každá z nás. Viete ich využiť na milión spôsobov, do mnohých outfitov, na rôzne príležitosti. Perličky na čelenke vytvoria veľmi zaujímavý detai. Ako ďalšie doplnky zvoliť? Odporúčame ladiť perly len s ďalšími perlami.

VÝRAZNÉ HRUBÉ ČELENKY

jednoducho hitom. Že na vás pôsobia mohutne? Presne tak! Práve o to tu ide. Sú 3D, hrubé, mäkké, z príjemného materiálu. Platí tu čím väčšia, tým lepšia. Na módnu scénu ich priniesla Prada. Nosia ich známe celebrity po celom svete. Inšpirujme sa navzájom! Keďže sú samotné čelenky dosť výrazné, ďalšie doplnky zvoľte jemnejšie. Či už náhrdelník alebo náušničky.

SLAMENÝ DETAIL

Na letné obdobie ako stvorené. O slamených detailoch sme písali už TU. Cez deň si nasaďte slamený klobúk a večer ho jednoducho vymeňte za čelenku. U nás tieto doplnky  jednoznačne vedú! Svoje miesto si našli aj medzi slovenskými blogerkami či influencerkami. Tak smelo do nich! Ako ďalší doplnok do dokonalého letného outfitu by sme tu určite odporučili slamené kabelky.

JEDNODUCHÁ KLASIKA

Látkové čelenky sa skvele hodia na pláž. Ideálne si s nimi viete pomôcť, keď nechcete mať vlásky na spotenej tvári. No na pláži ich využitie zďaleka nekončí, sú trendy kúskom aj do mesta. Pri nich platí pravidlo „za málo peňazí, veľa muziky“.ponuke sú vo všetkých možných farbách a vzoroch. Môžete ich farebne kombinovať so šatami, blúzkou, kabelkou alebo samotnými plavkami. Jednoducho s čímkoľvek a kamkoľvek…

PRE NEVESTY

Chystáte sa na váš deň D? A čo by to bol za svadobný účes bez nejakého detailu vo vlasoch? Či už stavíte na jemnosť alebo extravaganciu, skúste sa poradiť so svojimi kaderníčkami a zakomponujte do účesu čelenku. S kamienkami, perlami, kvetmi… Čelenka vie dodať finálnemu looku tú pomyslenú čerešničku na torte.