Každá z nás pozná štýlovú Rachel Greenovú z legendárneho seriálu Priatelia. Ak si odmyslíme jej vždy skvelo upravené vlasy, Rachel je výnimočná aj svojím zmyslom pre módu. Aj v ten najbežnejší deň nám na televíznych obrazovkách predvádzala tip top outfity. Určite ste si nejedenkrát povedali: „Kiežby som vyzerala tak ako ona.“ Nemôžeme vám zaručiť vzhľad Jennifer Aniston, ale outfity Rachel Greenovej áno. Pripravili sme pre vás 3 návody, ako sa od hlavy až po päty nastajlovať ako ona.

Outfit à la školáčka…

…vhodný na bežné nosenie. Tento školácky štýl sa opäť vrátil do módy, takže pokiaľ máte doma károvanú sukňu, určite ho skúste. Nielenže zaujmete svoje okolie, ale aj budete pôsobiť o niekoľko rokov mladšie. V kombinácii s pančuchami ho viete nosiť aj v prechodnom období.

Čo na tento outfit potrebujete?

  1. Bielo-čierne podkolienky
  2. Čierne martensky budú trefnou voľbou, ale pokiaľ máte doma akékoľvek iné mokasíny alebo členkové čižmičky, určite nič nepokazíte
  3. Áčková prekladaná sukňa
  4. Jednofarebný top alebo košeľa
  5. Ako doplnok zvoľte zlaté hodinky a jemné náušnice, poprípade retiazku s malým príveskom

 Domáce leňošenie

Skvelý outfit na doma, či už ako pyžamo, alebo ako domáci úbor. Táto kombinácia nikdy nevyjde z módy. Každá z nás má v šatníku nejakú starú, vyťahanú mikinu, ktorej sa za žiadnych okolností nechce vzdať. Oblečte si k nej priateľove kárované trenky, spravte popcorn, zapnite Netflix – a domáca víkendová pohoda sa môže začať.

Ako na to?

  1. Vzorované šortky, poprípade dlhé pyžamové nohavice
  2. Oversize mikina

Jednoduchá elegancia…

…vhodná na rodinnú oslavu alebo na večeru s partnerom. Inšpirujte sa jedným z očarujúcich outfitov Rachel Greenovej. Všetky si pamätáme, aká nerozhodná bola v tom, čo si oblečie, a nakoniec Rossovi vyrazila dych v jednoduchých zelených šatách. Skombinujte ich s jemnými sandálmi a listovou kabelkou a zaručene z Vás nikto nebude vedieť strhnúť zrak.

Čo Vám nesmie chýbať?

  1. Jednofarebné šaty úzkeho strihu, nemusia byť úplne priliehavé
  2. Jednoduché sandále s tenkými remienkami
  3. Mini listová kabelka