Či už ide o vašu svadbu, alebo ste „len“ hosť, v každom prípade ide o výnimočný deň, v ktorý určite chcete vyzerať výborne. Nevesta chce naň mať čo najkrajšie spomienky, a preto treba mať na pamäti aj ten najmenší detail. Pre družičky to zas môže byť šanca chytiť svadobnú kyticu a do roka a do dňa si taktiež obliecť svadobné šaty! Poradíme vám, ako sa stanete nezabudnuteľnou.

Štandardy už dávno neplatia

Biele, krémové, smotanové či dokonca lososové. Už dávno neplatí, že svadobné šaty by mali byť len bielej farby a rovnako je tomu aj v prípade doplnkov! Trendy sú dokonca „svadobné tenisky“ či červené sandále, ktoré vytvoria dokonalý akcent. Ak predsa len radi uctievate tradície, kontrastné topánky vám môžu skvele poslúžiť aspoň na fotení!

Rozkvitnite do krásy

Chystáte svadbu v naturálnom štýle a neviete čo s účesom? Zahrajte sa na lesnú vílu a do vlasov si zapasujte venček lesných kvetov. Budete vyzerať viac než čarovne!

Keď si chcete na svadbe nájsť budúceho manžela

Hovorí sa, že žiadna žena by na svadbe nemala zatieniť nevestu. Ale čo máte robiť, keď v týchto šatách budete vyzerať tak skvele? Navyše, vy ešte ženícha nemáte a oblečená v šatách po babičke si ho ani tak ľahko nenájdete. Pre blondíny odporúčame siahnuť po šatách v modrých odtieňoch, čím vzbudíte dojem anjelskej krásy. Brunetkám zas odporúčame zdôrazniť ich temperament. Siahnite po šatách tej najtrendovejšej farby sezóny – fuchsiovej!

„Psaníčko“

Aby ste ostali dokonalá počas celého dňa (a samozrejme, celej noci), budete potrebovať drobnú kabelku, kam zmestíte šminky a telefón – nevesta predsa musí mať aspoň milión selfíčiek a každá slobodná slečna zas bude zaneprázdnená rozdávaním telefónneho čísla. Kúpte si kabelku, ktorú môžete využiť na viac príležitostí. Preto siahnite po neutrálnych farbách, prípadne po zlatej či striebornej.

Široký výber spoločenských kabeliek nájdete TU.
Všetky pohľady na vás! Srdiečko nájdete na TOPANKOVO.sk

Nezabudnite na spodnú bielizeň

Ako sa hovorí, na detailoch záleží. Či už budete na svadbe ako nevesta alebo ako hosť, dajte si záležať na každej maličkosti. Celkový look vám totiž nevyčarujú len šaty, ale aj to, čo je pod nimi. Opatrná buďte pri výbere podprsenky, aby sa nestalo, že vám bude spod šiat vykúkať. Ak ste siahli po úzkych šatách, určite si zaobstarajte sťahujúcu bielizeň.

Tvarujúce šaty 222