Ako sa hovorí: „Máj, lásky čas!“ Možno práve kvôli tejto vete je to obľúbený mesiac na zorganizovanie svadby. Veď prečo aj nie? Príroda je v rozkvete, počasie je také akurát. Momentálna situácia neodradila páry, aby si aj napriek sťaženým podmienkam a cez rúško povedali svoje ÁNO. Počet hostí je síce obmedzený, niekde sú to iba svedkovia, ale ak máte to šťastie a ste medzi nimi, tak sa určite nechajte inšpirovať krásnymi jarnými trendy šatami.

Bodky, bodky, bodky

Nesmrteľná klasika, ktorá nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy. Príde vám, že na svadbu sa tento vzor nehodí? Práve naopak! Bodky skvelo oživia aj strihovo obyčajné šaty. Keďže sami o sebe sú výrazné, outfit doplňte jemnými sandálmi a decentnými šperkami.

TIP: Bodiek sa rozhodne nebojte. Ak si ale myslíte, že kvôli plnšej postave si ich nemôžete dovoliť, skúste zvoliť overal s malými bodkami 🙂

Zvieracie vzory

Tento vzor je určený pre odvážnejšie dámy, ktoré chcú vyniknúť aj na svadbe. Pri zvieracíách motívoch je dôležité zvoliť vkusný kúsok, pretože všetkého veľa škodí a vy určite nechcete pôsobiť lacno a gýčovo. Siahnite skôr po midi a dlhých šatách, tie nepôsobia vulgárne ani so zvieracím vzorom.

TIP: Pre zjemnenie zvieracieho vzoru zvoľte šaty s pastelovým podkladom a romantickým strihom.

Prírodný motív

Svadba na jar? Tak prečo nezvoliť prírodnú potlač 🙂 Skvelá voľba na všetky druhy svadieb. Elegantná či ležérna svadba v prírode? Šatami s kvetinovou potlačou nikdy nič nepokazíte. V poslednej dobe nevesty nechávajú hosťom voľnú ruku a my by sme do toho rozhodne išli. Tak ako pri predošlých dvoch vzoroch, doplnky voľte jemné a hlavne jednofarebné.

TIP: Ste skôr chlapčenský typ? Overal je pre vás ako stvorený a pokiaľ ide o ležérnu svadbu s uvoľnenou atmosférou, nebojte sa doplniť ho bielymi teniskami 🙂

Jednofarebná klasika

Nie ste práve typ ženy, ktorá by mala rada vzory? Obávate sa, že v jednofarebných šatách budete pôsobiť nudne a nenápadne? Nebojte sa! Stačí siahnuť po zaujímavom strihu a určite vás nikto neprehliadne. S doplnkami máte voľnú ruku, pretože všetko záleží od strihu. Môžete zvoliť jemnosť alebo skombinovať viacero farieb a outfit tým ešte viac oživiť.

TIP: Volány sú TOP trendom tejto sezóny!

Veríme, že si vyberiete tie správne šaty, v ktorých zažiarite a svadbu si užijete 🙂 Nezabudnite však, že rúško nie je hanba a preto by malo byť hlavným doplnokom vášho svadobného outfitu 🙂