Nezávislá, seriózna a trocha konzervatívna. Taká je na prvý pohľad žena, ktorá obľubuje čiernu farbu. Ženy inklinujúce k čiernej farbe oblečenia sú tiež trocha tajomné a neuveriteľne sexi.

Roky je najobľúbenejšou farbou mnohých žien. Prečo? Odpovedí, ktoré sa nám núkajú je hneď niekoľko.

Minimalizuje námahu

Čiernu môžeme jednoducho kombinovať so všetkými farbami. Hodí sa k zemitým odtieňom rovnako ako k pestrým farbám, pri ktorých podčiarkne farebný kontrast. Jednoducho napísané, čiernej stačí málo.

Aj jemný náhrdelník, kožený opasok alebo výrazné topánky dokážu z jednoliateho outfitu vykúzliť jedinečný štýl. Čierna, je totiž štýlová sama o sebe.

Ak už píšeme o minimálnych detailoch, ktoré v kombinácií s čiernou dokážu divy, nesmieme zabudnúť na jednoduchý, no nesmrteľný trik, červený rúž.

Čierny nohavicový overal, jednoduché čierne šaty alebo čierny top s legínami, v kombinácií so žiarivo červeným rúžom je kombinácia, s ktorou budete neprehliadnuteľná.

Zoštíhľuje

Pravda právd, ktorú má každá žena vrytú do pamäti už od skorej mladosti. Tento fakt sa nebudeme pokúšať vyvracať, skôr by sme upozornili na skutočnosť, že nie každá takéto zúženie potrebujeme. Štíhle dámy, by si mali dať pozor na veľké čierne plochy, ktoré im skôr uškodia ako pomôžu.

S výstrihom aj bez, s rázporkom alebo bez neho, čierne šaty sú jednoducho sexi. V obtiahnutom strihu navyše táto farba pôsobí elegantne, sofistikovane a veľmi atraktívne.

V posteli predbehla aj červenú

Len prednedávnom oslávil e-shop so spodným prádlom Saxana.sk, trinásť rokov na trhu, na základe čoho poskladali skúsenosti z predajov za tie roky, kde na prvej priečke dominovala informácia, že: „Čierna farba bielizne dominuje v bielizníkoch našich zákazničiek už niekoľko rokov.“

Niet sa čo čudovať, čierna je jednoducho NESMRTEĽNÁ