Chystáte sa na večer plný zábavy s kamarátkami a neviete, čo na seba? Prečítajte si tipy a triky, vďaka ktorým zostavíte perfektný outfit a zaručene zažiarite.

Babské jazdy už nie sú iba o minisukniach a opätkoch. Časy, keď platilo „čím kratšie – tým lepšie“, sú už (našťastie) dávno za nami. Vy sa preto môžete naplno vrhnúť do vytvárania kreatívneho outfitu, ktorý vyzdvihne vaše prednosti a podčiarkne krásu. Poďme sa teda pozrieť na tie najzaujímavejšie párty inšpirácie.

Spojte všetky trendy dohromady

Nie vždy sa treba striktne pridŕžať trendov, no niekedy do toho choďte naplno. Na dámsku jazdu skombinujte všetky súčasné trendy, ako napríklad lesklé členkové čižmy, zvieracie vzory a mini kabelku.

Lesk a koža

Chcete byť stredobodom pozornosti? Kráľovnou každej párty sa okamžite stanete s pomocou lesklých a kožených kúskov. Základom outfitu musia byť extravagantné čižmy, ktoré doplníte čiernymi šatami alebo výraznou červenou sukňou a sexy topom.

Nohavice na párty nepatria… alebo áno?

To, že večierky a sukne idú dohromady, vieme už dávno. Málo žien však vie, že zábava si rozumie aj s nohavicami. Vďaka správnemu výberu budete dokonca ešte príťažlivejšia a ženskejšia ako v sukni alebo šatách.

Sexy ležérnosť

Nie, precupkať na opätkoch celý večer nie je nič príjemné. Doprajte svojmu párty outfitu troška sexy ležérnosti, a to za pomoci rebelských topánok, v ktorých sa budete cítiť maximálne pohodlne. Hravo ich skombinujete s čímkoľvek – od pohodlných džínsov až po obtiahnutú sukňu.