Oslavy Nového roka sú už pred dverami a nám v hlave stále častejšie bliká otázka – čo na seba? Hovorí sa, že ako na Nový rok, tak po celý rok. Je preto maximálne dôležité vstúpiť do nového roka v perfektnom outfite. V tomto článku vám poradíme, čo si obliecť na silvestrovskú párty od hlavy až po päty.

Na to, aby ste sa pekne nahodili, nemusíte absolvovať žiadnu honosnú silvestrovskú párty. Pekný outfit sa hodí aj na príjemné posedenie v kruhu rodiny alebo priateľov. Odprevaďte starý rok vo veľkej paráde a inšpirujte sa jedným z nasledujúcich tipov a outfitov!

Musím si obliecť šaty?

Šaty na silvestrovskú párty sú klasika, ktorou zaručene nič nepokazíte. Ak však hľadáte originalitu, skombinujte napríklad elegantné nohavicečipkovaný bralet. Vybrať si môžete aj zmyselný overal, v ktorom zaručene zažiarite.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Ako kombinovať farby v oblečení? 

Stavte na silvestrovskú extravaganciu

Cez vianočné sviatky vládne červená, biela, zelená a zlatá, a Silvester je na tom úplne rovnako. Predstavte si teraz oslavu, kde sa to hemží ženami v červeno-zelených kombináciách, a zrazu do miestnosti vkročíte vy, odetá od hlavy po päty vo výraznej farbe ako je napríklad žltá. Paráda, všakže? Na tento účel vám poslúži aj mentolová, ružová, levanduľová alebo oranžová. Trúfnete si vyčnievať z davu?

Silvestrovská párty si žiada vzory!

Čo by to bol za novoročný večierok bez vzorov? Jeden-dva vzorové kúsky, napríklad v podobe kabelkytopánok, by ste mali mať na sebe aj vy. Vzory môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať – vytvoríte tak zaujímavé spojenia.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Ako zladiť topánky k plesovým šatám? 

Oblečte si na silvestrovskú párty honosné maxi šaty

V luxusných maxi šatách sa budete cítiť ako princezná z rozprávky. Vyberte si z netradičných strihov a prevedení, ktoré môžete skombinovať s jednoduchým crop rolákom a huňatým kabátikom.

honosne-maxi-saty
Maxi-saty

Dúfame, že po prečítaní tohto článku máte oveľa jasnejšiu predstavu o tom, čo si obliecť na silvestrovskú párty. Nezabudnite na výber správnych doplnkov a dobrú náladu, s ktorou musíte vykročiť do ďalšieho roka.