Aj vy sa celý rok tešíte na vianočnú párty? Obdobie vianočných večierkov je tu! Pokiaľ už máte pripravené trblietavé šaty, sexy overal, sako a nohavice à la pánska elegancia, ostáva vám jediné – vybrať si perfektné topánky. Poradíme vám, ako si vybrať dokonalé topánky na vianočný večierok, aby ste pretancovali celú noc a vyzerali ako bohyňa!

Nie je dôležité, v čom na vianočný večierok prídete, ale do čoho sa prezujete. Vyberte si dokonalý pár topánok, ktoré dotiahnu váš outfit do dokonalosti. Inšpirujte sa naším výberom a užite si párty naplno!

Topánky na vianočný večierok ako šperk?

Na vianočných večierkoch môžu vaše topánky pôsobiť aj ako šperk k vášmu outfitu. Vianočné a silvestrovské párty sú ideálnym miestom pre extravagantné lodičky alebo sandále, ktoré by pri iných príležitostiach boli „až príliš“. Prekvapte a siahnite po topánkach s krásnymi trblietavými zlatými alebo striebornými lodičkami, mašľami či kamienkami a doprajte aj svojím nohám trochu luxusu. Skvelo sa hodia k čiernym, bielym, no aj bordovým či smaragdovým odevom.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Čo si obliecť na vianočný večierok

Nebojte sa experimentovať s farbami

Jedným z najlepších spôsobov, ako vyzerať slávnostne na vianočných večierkoch, je nájsť topánky, ktoré zodpovedajú farebnej schéme Vianoc. Skvelou možnosťou sú práve zelené a červené topánky, ako symbolizujúce farby Vianoc. Pre elegantný vianočný vzhľad môžete siahnuť aj po metalíze a výraznejších aplikáciách. Ak dávate prednosť klasickému zimnému vzhľadu, siahnite po bielych lodičkách. Kombinujte ich výlučne s teplými, pastelovými farbami ako je žltá, svetloružová či svetlomodrá.

Stavte na istotu!

Ak máte pochybnosti, siahnite po klasických čiernych lodičkách alebo sandáloch. Budete si ich môcť obuť kedykoľvek a na akúkoľvek príležitosť. Nemusíte sa báť, čierna nie je nudná ani fádna. Topánky môžu byť zdobené výraznejším opätkom, remienkom alebo môžu úplne jednoduché bez akejkoľvek aplikácie. V takom prípade voľte výraznejšie šaty, kabelku, šperky alebo výraznejšie pančušky.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Ako kombinovať obuv s oblečením

Pohodlné topánky na vianočný večierok

Aj keď platí, že by ste si mali na vianočnú alebo silvestrovskú párty mali obuť ihličky, nemusíte sa toho striktne držať. Pamätajte iba na to, aby ste si vybrali topánky, ktoré sa budú hodiť k vašim šatám. Lodičky a sandále na nižšom podpätku môžu vyzerať rovnako skvelo a dokonca v nich budete môcť pretancovať celú noc bez toho, aby ste sa museli vyzuť.

Poradili sme vám? Ak by ste si neboli istá akú farbu šiat či topánok zvoliť, aby k sebe perfektne ladili v článku Ako kombinovať farby v oblečení sa všetko dozviete!