Ak by ste si mali predstaviť len jeden jediný darček, ktorý pod stromčekom nesmie chýbať, čo by to bolo? Po pár sekundách váhania sa zaručene všetci zhodneme na tom istom: Sú to ponožky!
Ponožky – praktický a obľúbený must have každých Vianoc, z ktorého si často uťahujeme, no bez pochýb by sme boli sklamaní, ak by sme si ich pod stromčekom nenašli.
Tento rok ale môžete prekvapiť blízkych ponožkami s pridanou hodnotou!

Ak patríte k fanúšičkám minimalizmu a rovnako vám záleží aj na našej planéte, nezúfajte, štýlových ponožiek od výmyslu sveta sa už teraz vôbec nemusíte vzdať!
Značka THOUGHT prináša udržateľnú módu spojenú s udržateľnými materiálmi.

Značka THOUGHT

Značka Thought (predtým Braintree) vznikla v Austrálii, kde si svojich prvých zákazníkov získala vďaka výrobe konopných košieľ. Tušíte správne, že vzhľadom na tamojšie teploty sa čoskoro stali hitom. Biznis sa rozrástol na jednu z najobľúbenejších značiek udržateľnej módy súčasnosti, a tak sa základňa spoločnosti presunula do Londýna. Tu dizajnéri tvoria predovšetkým dámsku kolekciu plnú „smart casual“ kúskov, oblečenia na voľný čas a na cvičenie. Kľúčovými prvkami sú ekologické materiály, ako biobavlna, bambusová viskóza alebo už spomínané konope.

Veselé ponožky od THOUGHT

Či už hľadáte ponožky pre vašu polovičku, rodičov či priateľov, z ponuky značky THOUGHT si vyberie každý. A povieme vám, my sme si ich pod stromček nakúpili aj pre seba, veď sa len pozrite, ako fantasticky vyzerajú! A netreba zabúdať na pridanú hodnotu – udržateľnosť – ktorá by nám nemala byť ukradnutá.

Ponožky s vianočnými motívmi pre dámy aj pánov nájdete TU


Ponožky v krásnom balení kúpite na TOPANKOVO.sk
Širokú ponuku ponožiek nájdete na TOPANKOVO.sk