Hovorí sa, že najlepším priateľom človeka je pes. Pri ženách sú to však doplnky. Výrazné náušnice, ligotavé náramky alebo jemné náhrdelníky,… To všetko zvýrazňuje našu krásu a vyjadruje to, aká sme.

Doplnky môžeme prirovnať k „ukecanej kamoške“. Dokážu totiž o nás prezradiť takmer všetko. Okolie okamžite zistí, či má dočinenia s hanblivou kráskou alebo výraznou ženou, ktorá na seba rada púta pozornosť. Na tom však nie je nič zlé. Smelo odhaľte kúsok svojho vnútra aj týmto spôsobom.

„Doplnkami“ sa nazývajú preto, lebo sú akýmsi „dodatkom“ k celkovému outfitu. No častokrát je to presne naopak, šperky sa stávajú najdôležitejšou časťou looku. Ich výber teda nemôžete brať na ľahkú váhu.

V prvom rade by ste mali myslieť na to, v čom sa cítite pohodlne. Inšpirovať sa môžete aj súčasnými trendami. V čom vyniknete túto sezónu?

Čelenky  – koruna krásy

Správna kráľovná potrebuje svoju korunu. Napríklad v podobe štýlovej čelenky. Je jedno, či sa rozhodnete pre jemnejšie zlaté a strieborné prevedenia alebo masívne farebné čelenky z ťažších materiálov.

6 Chic Ideas on How To Wear a Headband

Dajte zbohom setom na spoločenských udalostiach

Sety šperkov boli kedysi nevyhnutnosťou každej spoločenskej výzbroje. Dnes už majú to najlepšie za sebou. Nebojte sa preto kombinovať rôzne typy náušníc a náhrdelníkov – dovoliť si môžete naozaj čokoľvek. Snažte sa vybrať štýly a materiály, ktoré k sebe ladia. Pamätajte na to, že ak chcete upútať pozornosť iba na jeden doplnok (napríklad na náhrdelník), ostatné šperky nechajte doma.

Bohemian Turtle Pineapple Heart Map Charm Bracelets Bangles For Women Fashion Sets Jewelry

Pripravte sa na inváziu prsteňov

Na rukách sa to bude poriadne trblietať. Ozdobte prsteňmi každý jeden prst a nechajte ich zažiariť. Ruky budú v takomto prípade stredobodom pozornosti, preto sa uistite, že sú vaše nechty vždy upravené.

Velvet vo vlasoch

Pridajte svojim vláskom velvetový lesk. Vybrať si môžete sponky, romantické mašle alebo trendy gumičky. Budete prekvapené, ako taká maličkosť dokáže oživiť váš outfit. IN sú farby ako čierna, vínovočervená, šedá, telová a staroružová.

Mramor vládne sezóne

Mramor si drží prvenstvo nielen v architektúre a interiérovom dizajne, ale aj v móde. Šperky s mramorovým efektom sú jedinečným a extravagantným kúskom, ktorý určite ocenia kamarátky na káve, ale aj kolegyne v práci. Majú v sebe určitú dávku ženskosti a tajomnej elegancie, ktorá dokáže priviesť každý outfit do dokonalosti. Zvoľte jednofarebný look, ktorý nakombinujete s mramorovými náušnicami alebo náhrdelníkom v podobnom odtieni.