Kabelky, klobúky, šatky, opasky, pančušky,… Jemné, výrazné, prírodné aj umelé. Dnešná doba nám ponúka nekonečné možnosti a aj vďaka tomu si každá z nás dokáže vyskladať outfit s tou správnou esenciou našej osobnosti.

Za doplnok považujeme každý kúsok outfitu okrem oblečenia. Záleží len na vás či ste praktický typ a vaším jediným doplnkom sú náramkové hodinkyslnečné okuliare alebo ste milovníčkou detailov a na doplnkoch staviate svoj vlastný štýl.

Správne doplnky dokážu dať aj obnoseným kúskom nový život

Máte pocit, že vaša skriňa je plná oblečenia, ale je to tak nejak NUDA? Doplnky sú tou správnou možnosťou ako netráviť hodiny v obchodoch a nakupovať haldy oblečenia, ktoré nás po čase opäť omrzia.

Pravidlo zladenej kabelky a topánok je stará dobrá klasika, ale štýlová kabelka ako čerešnička vášho outfitu je báseň.

Nevšedné farebné kombinácie aj atypické materiály sú tou správnou voľbou v prípade jednoduchého outfitu.

Zvieracie vzory môžeme stále viac pozorovať nielen na topánkach a kabelkách, ale tiež na slnečných okuliaroch či doplnkoch do vlasov. Hadí vzor je obľúbený pre jeho zemité farby, ktoré sa hodia nielen k bielej a čiernej klasike, ale aj k jednoduchým farebným kúskom, ktoré vďaka zaujímavej kabelke, opasku či topánkam dostanú druhý dych.

Ľadvinka je zaujímavým doplnkom už samotným spôsobom nosenia. Môžete si ju uložiť crossbody alebo namiesto opasku zvýrazniť pás. V každom prípade bude neprehliadnuteľným doplnkom, ktorý dodá aj bežnému outfitu tú správnu šťavu.

Vlasy, koruna krásy

…čo v prípade, že naše vlasy nie sú ani krásne dlhé, husté čí dokonalo lesklé?

Vtedy prichádzajú na rad vlasové doplnky, ktoré dokážu všetky tieto naše nedostatky nielen zakryť, ale dokonca pútať obdivné pohľady okolia.

Farebné spony, originálne čelenky aj neobvyklé čiapky a klobúky sú doplnky, ktoré dodajú šmrnc každej žene bez rozdielu kvality vlasov.

Ak píšeme o doplnkoch, nesmieme zabúdať na bižutériu. Minimalistické alebo výrazne kúsky. Každá máme rada niečo iné, ale od prírody máme v DNA lásku k žiarivým kúskom. Náušnice dokážu krásne zvýrazniť krk a dekolt. Prstene zjemnia naše ruky a náhrdelníky dodajú šmrnc ženskému dekoltu.

Každá sme iná, jedinečná, podobne ako výber doplnkov, po ktorých siahame. Je teda nepodstatné, či náš výber schváli komisia trendsetterov, rozhodujúce je, že v každom zo zvolených kúskov to budete VY a vaše vlastné JA.