Aj váš šatník sa cíti troška znudene pri pohľade na sivé oblaky a pochmúrne sychravé počasie, ktoré so sebou prináša chladnejšie obdobie? V takom prípade mu zaručene chýba pár zaujímavých kúskov, ktoré privedú do dokonalosti každý outfit. Prečítajte si, bez ktorých doplnkov sa váš jesenný look nezaobíde.

Hovorí sa, že sila spočíva v detailoch. Tento výrok v sebe ukrýva obrovskú múdrosť a dá sa aplikovať aj vo svete módy. Niekedy sa nám podarí zostaviť naozaj dokonalý look, avšak unikne nám jeden malý detail, ako napríklad nesprávne vyžehlená blúzka alebo rozpáraná sukňa, a výsledok nie je taký, ako očakávame. Medzi ďalšie detaily, na ktoré by ste nemali zabudnúť, patria doplnky. Ktoré sú must-have tejto jesene?

Štýlová čiapka

Vonku je daždivo, alebo sa sem-tam ukážu posledné tohtoročné slnečné lúče? Čiapka je dobrý nápad v akomkoľvek jesennom počasí. Experimentujte s prevedeniami a materiálmi a buďte každý deň iná.

Oversize šatka

Máte pocit, že váš kabát vyzerá akosi smutne a usadlo? Prehoďte naň veľkú šatku! Oversize šatky dokonale zahrejú a oživia akýkoľvek look. Je len na vás, či sa rozhodnete pre vzorované alebo jednofarebné prevedenie. Vyberte si odtieň, ktorý bude perfektne dopĺňať farbu vašej bundičky alebo kabátu a vyrazte do mesta.

Mini kabelka

Časy maxi tašiek sú už dávno za nami a malé kabelky zažívajú svoje najlepšie roky. Samozrejme, pokiaľ sa chystáte na veľký nákup alebo do práce, siahnite radšej po väčších alternatívach, no v každom inom prípade je mini tá správna voľba. Červené, čierne, tartanové, pásikavé a bodkové… zaobstarajte si viacero typov, ktoré určite využijete viac ako raz.

Hnedá kabelka

Trendy rukavice

Možno máte pocit, že vonku ešte nie je dostatočná zima na pár hrejivých rukavíc, no mnohé z nás, ktoré sú „požehnané“ studenými rukami, určite vedia, že správny čas na rukavice je hocikedy v roku. Vyberte si ľahké tenké rukavice, elegantné koženkové, či huňatý pár, vďaka ktorému bude sychravé počasie vaše obľúbené ročné obdobie.