Členkové čižmy, platformy, čižmy na vysokom alebo hrubom podpätku, s prackami alebo perličkami, vybíjané alebo na šnurovanie… máte zmätok v tom, ktoré si vybrať a ako ich nosiť? Pozrime sa spolu, po ktorých siahnuť, aby ste držali krok s trendmi.  

V rockovom štýle

Vybíjané cvoky, pracky, retiazky… Áno kovové ozdoby na čižmách sú túto sezónu IN. Ak Vám nechýba odvaha, rozhodne by vám ani tieto čižmy nemali chýbať v šatníku. Čižmy s rôznymi aplikáciami môžete kombinovať s rifľami, šatami, koženou či rifľovou bundou.

Biele šnurovacie topánky
Čierne členkové topánky

Čierna nie je nudná

Zaobstarať si čierne čižmy do vášho šatníku je nie len trendy, ale aj praktické. Čierne čižmy sa jednoducho kombinujúa taktiež oceníte ich praktickosť, keďže sa vám hneď nezašpinia ako farebné alebo biele. Ak si obujete čierne čižmy, neznámená to, že bude váš outfit hneď nudný. Siahnite napríklad po čižmách s jemnými ženskými aplikáciami v podobe perličiek či kamienkov, s ktorými očaríte vaše okolie.

Čierne šnurovacie topánky

Ak si zvolíte iba jednoduché čierne čižmy, k outfitu odporúčame zvoliť si výraznejšie doplnky – napríklad farebnú či vzorovanú kabelku.

Žltá taška

Čižmy nad kolená

Podľahnite čaru vysokých čižiem nad kolená. Hodia sa najmä vyšším ženám so štíhlymi nohami. Nie len že na vás budú dobre vyzerať, ale vás aj zahrejú. Čižmy nad kolená kombinujte s dostatočne obtiahnutými džínsami, krátkou sukňou alebo šatami. Sexi look dosiahnete kombináciu s predĺženým sakom alebo oversized svetrom. Ak máte nižšiu postavu, odporúčame vám siahnuť po čižmách s nižšou sárou, pretože vysoké čižmy opticky skracujú nohy.

Čierne čižmy
Predĺžené sako