…a to doslova. Ak rady pútate pozornosť a ste rada na očiach, červená je farba, ktorá nesmie chýbať vo vašom šatníku a bielizníku.

Nie nadarmo je červená farbou vášne a žiadostivosti. Už samotná príroda nám napovedá, že pri červenej máme mať oči na stopkách. Je to predsa farba krvi, ohňa a vína. Účinky červenej na naše vnímanie sú omnoho intenzívnejšie ako pri iných farbách, aj preto je červená farbou výstražných zariadení.

Červená farba je sebavedomá a energická

Aj takto môžeme opísať ženy, ktoré sa rady obliekajú do červenej. Červená farba v pracovnom prostredí je správou voľbou v prípade, že potrebujete pôsobiť rázne a neústupne. Červené šaty zvoľte aj v prípade, že sa chystáte prezentovať dôležitý projekt a chcete mu venovať všetkú pozornosť poslucháčov.

Červená farba je v prvom rade sexi

Samozrejme to, že si oblečiete červené šaty ešte neznamená, že budete dostávať štipľavé ponuky od kolegov. Veľa urobí strih, doplnky a koniec koncov aj vaše vnútorné nastavenie.

Štúdie preukázali, že muži považujú ženy, ktoré nosia červenú farbu, za atraktívnejšie, žiadúcejšie a dokonca aj sexuálne dostupnejšie. To v prípade vašej domácnosti nemusí byť vôbec na škodu.

Červené sexi body

Ak máte pred sebou upršaný víkend s polovičkou, skúste siahnúť po červených kúskoch spodného prádla. Farby na teplom konci spektra (červená, oranžová, žltá) vytvárajú pocity vzrušenia a vitality a môžu skutočne zvýšiť náš aj jeho krvný tlak, srdcový rytmus aj rýchlosť dýchania.

Mohlo by vás zaujímať: Nezabudnuteľná dámska bielizeň pre odvážne 

Pre menej odvážne

V prípade, že vás nadchla predstava rázneho a sebavedomého vyžarovania, či zvodnej šelmy, no stále sa na to akosi necítite, začnite pomaličky. Aj malým detailom v podobe sexi podväzkov dokážete zrýchliť tep. Za vyskúšanie nič nedáte 🙂