Trendy v móde sú nezastaviteľné. Prichádzajú s novým rokom, ale aj s každou sezónou. Mnoho žien považuje za najdôležitejšie strihy a materiály, no to, čo bude v danú sezónu IN, sa odvíja najmä od farieb. Aké odtiene kraľujú jari 2020? 

Pastelové nebo

Predstavte si dokonalý jemný outfit. Čo vidíte? Nám sa premietol obraz krásy a ženskosti pastelových farieb. Mentolová, limetková, ružová, žltá, levanduľová, koralová či broskyňová… Budete chcieť úplne všetky. 

Dúhove kombo

Zostavte outfit zo všetkých farieb dúhy. Okamžite vytvoríte štýlový look a zároveň rozžiarite akýkoľvek, aj menej slnečný deň. Začnite červenou, oranžovou a žltou, a postupne prejdite do zelenej, modrej a fialovej. A to všetko pokojne skombinujte do jedného outfitu. 

Smotanová torta

Pokiaľ milujete neutrálne odtiene, zásobte svoj šatník poriadnou dávkou smotanovej. Vybrať si môžete z rôznych úrovní intenzity, ktoré hravo zladíte s hnedou, tmavozelenou a bielou.

Sivá myška

Sivá nie je typická jarná farba, no túto sezónu sa bez nej nezaobídete. Stavte najmä na svetlosivú, ktorá pôsobí príjemne a elegantne. Šedá tvorí perfektný pár s kontrastnými odtieňmi, ako napríklad žltá, červená, fialová, modrá a zelená. 

Tieto odtiene kraľujú jarnej sezóne 2020. Ak sa chcete naučiť ako tieto odtiene kombinovať vo vašom outfite prečítajte si náš článok: Ako kombinovať farby v oblečení?