Tešili ste sa na Halloweensku párty, ktorá sa kvôli obmedzeniam tento rok konať nebude? To nič. Nezúfajte! Halloweenska noc sa dá stráviť aj vo dvojici. Vašej fantázii nebude nič stáť v ceste.
A my vám dáme inšpiráciu, čo si dať počas Halloweenskej noci na seba, aby ste sa cítili príťažlivo a sexi.

Čím chcete byť?

Spestriť chvíľky s partnerom môže práve výber správneho kostýmu. Ponuka je veľk a rozhodnúť sa stačí iba podľa, toho čím chcete byť tento rok. V tom vám radiť nebudeme. Odporúčame vám iba vybrať si správnu veľkosť a vám príjemný materiál, aby ste sa cítili dobre. Dôležité je aj zvážiť strih, ktorý sedí Vašej postave, aby ste zakryli nedostatky a upriamili pozornosť na prednosti.

Zvodné prekvapenie

Ak si na kostým netrúfate, no aj napriek tomu sa chcete cítiť príťažlivo, odporúčame Vám zaobstarať si sexi bielizeň. Je už len na vás, či si vyberiete zvodnú košielku s vystuženou alebo nevystuženou podprsenkou, babydoll alebo open bra.

Cíťte sa príťažlivo

Keďže v tomto období trávime veľmi veľa večerov doma, nie iba ten Halloweensky, odporúčame vám zaobstarať si aj iné kúsky, nie iba kostým či zvodnú košieľku. Príťažlivo sa môžete cítiť aj v pyžame a župane, nie však iba v takom obyčajnom. Každá z vás by mala mať doma aj pár atraktívnych pyžamových kúskov.