Outfity počas letných horúčav sa snažíme vyskladať tak, aby sme mali toho na sebe čo najmenej, no i tu treba kombinovať. Hľadáte ako jednotlivé kúsky doladiť, aby nepôsobili nudne? Nechajte sa inšpirovať nasledovnými outfitmi.

Odhaľte ramená!

Už z minulosti osvedčený trend odhalených ramien prichádza aj toto leto. Šaty s odhalenými ramenami sú na jednej strane sexi, no na druhej strane pôsobia nežne žensky. Takže obliecť si ich môžete kľudne aj do práce. Nezabudnite však zvoliť spodnú bielizeň, ktorá vám nebude vytŕčať. Určite siahnite po samodržiace podprsenke bez ramienok.

Outfit á la Francúzska

Aj počas horúcich letných večerov chceme byť elegantné, a tak sa skúsme inšpirovať francúzskou módou. Na dokonalý francúzsky outfit toho nebudete potrebovať veľa. Postačí, ak rifle s vysokým pásom skombinujete s bielou košeľou a slamenou kabelkou. Takýto outfit doplňte už len drobnými náušničkami, farebným náramkom a večerná prechádzka môže začať.  

Zvodná kombinácia

Nebojte sa kombinovať. Pokojne aj plavky so šortkami. Stačí, ak si namiesto topu oblečiete jednodielne vzorované plavky. V takomto outfite Vás nezaskočí ani neplánovaný výlet k jazeru.

Hlavne pohodlne

Najmä v horúcich mesiacochsú via ako žiadúce pohodlné outfity. Pohodlný však nemusí znamenať nudný. Biele trendy volánové šaty oživte farebnými sandálkami a doplňte klobúkom, ktorý vás zároveň bude chrániť pred slnečnými lúčmi.