Určite ste si už aj vy všimli, že jeden look na rôznych ženách vyzerá naozaj odlišne. Zatiaľ čo vašej kamarátke pristane ten krásny zelený top, na vás nevyzerá veľmi lichotivo. A naopak, vaše obľúbené nohavice, ktoré vám krásne zvýraznia postavu, vôbec nepasujú žiadnej z vašich známych. 

Kúsky oblečenia by sme si mali vyberať nielen podľa farby a veľkosti, ale aj na základe toho, akú máme postavu. Rovnako je to aj s trendmi. Je dôležité, aby sme si vyberali iba také, ktoré vyzdvihnú naše prednosti. Dnes sa pozrieme na postavu presýpacích hodín. Čím sa vyznačuje a ktoré z aktuálnych jarných trendov jej najviac pristanú?

Postava presýpacie hodiny

Ženy, ktorých postava nápadne pripomína presýpacie hodiny alebo číslo 8, sa pýšia úzkym pásom a rovnakou šírkou bokov a vrchnej časti tela. Prsia sú stredne veľké alebo väčšie a boky zaoblené a ženské. 

Jarné trendy pre postavu presýpacích hodín

Na presýpacích hodinách najkrajšie vyniknú obtiahnuté a puzdrové sukne a zavinovacie šaty. Obliecť sa môžete do tmavších farieb, ako tmavosivá, khaki alebo vínová, no ak máte chuť na svetlejšie odtiene, vyberte si mentolovú, levanduľovú alebo limetkovú. 

K vašej postave perfektne zapasujú aj polopriesvitné blúzky a basicové crop topy. Stavte na bielu, čiernu alebo smotanovú. Vzory sú takisto zásah do čierneho. Zvoľte kvety, pásiky, bodky alebo abstraktné prevedenia.