Niektoré z nás sa môžu pýšiť krásnymi dlhými nohami až po zem, no k iným príroda až taká štedrá nebola. Tiež patríte do tej druhej kategórie? Ak nehodláte tráviť hodiny v posilňovni, kde by ste si štíhle nohy museli takpovediac „odmakať“, tak na začiatok bude úplne stačiť, ak sa pohráte s optikou. Vieme, že výberom oblečenia dokážeme svoje krivky dokonale vyzdvihnúť, no na druhej strane aj nechtiac zvýrazniť to, čo by sme najradšej zakryli. V tomto článku si povieme, ako si za pár sekúnd vyčarovať nohy až po zem!

Nohavice do pása

Nevieme ako vy, ale my máme obrovskú radosť z toho, že si tento trend poctivo drží svoje miesto a nám tak skrášľuje postavu už niekoľko rokov. Dámy, ktoré majú štíhle nohy, môžu bez problémov siahnuť po úzkych skinny džínsoch. Naopak, pre tie z vás, ktoré majú väčšie stehná či širšie lýtka, sú skvelou voľbou voľné padavé nohavice. Nielen, že vám uberú kilá navyše a vysoký pás sa zas postará o efekt dlhých nôh, ale navyše v nich budete vyzerať vždy elegantne a vkusne.

Čierne MUST HAVE voľné nohavice kúpite na TOPANKOVO.sk

Vysoké podpätky

To, že vysoké topánky predlžujú nohy, nie je žiadna novinka. No možno ste netušili, že niektoré lodičky vám naopak môžu opticky pridať na váhe. Vo všeobecnosti platí, že ženy so štíhlymi nohami vyzerajú fantasticky aj v úzkych ihličkách, no dámam so širšími lýtkami by mohli uškodiť. Ak patríte do druhej kategórie, ideálne sú pre vás lodičky s hrubším podpätkom, ktoré vaše nohy proporčne vyvážia. Zásahom do čierneho sú aj platformy!

Lodičky pre štíhle nohy

Lodičky ktoré zoštíhlia – pre širšie stehná a lýtka

Všetky topánky nájdete na TOPANKOVO.sk

V hlavnej úlohe driek

Platí pravidlo, že ak chcete odpútať pozornosť od jednej partie, upriamte ju na tú druhú! Pás si zoštíhlite áčkovým strihom šiat či pohodlným a elegantným overalom – opäť šitým na pás. Okrem toho, že si predĺžite nohy, si aj dokonale vyvážite proporcie a upriamením pozornosti na driek tak dosiahnete postavu snov – siluetu v tvare presýpacích hodín.

Overal vo viacerých farbách nájdete na TOPANKOVO.sk
Dokonalé padavé šaty vo viacerých farbách nájdete TU