Túto sezónu nemusíme ísť po inšpiráciu ďaleko. Stačí nahliadnúť do šatníka našich polovičiek. Jednoduché strihy, saká, košele ba aj kravaty. Bezpochyby nešliapnete vedľa ak siahnete po odloženom kostýme a mokasínach.

Pánska móda na ženský spôsob

Je na vás akým smerom sa vydáte a v akej miere obsiahnete mužský element, podstatné je, že sa v tom budete cítiť komfortne.

Trenčkot je nesrmteľná klasika každého šatníka. Je úplne jedno, že ho jeden rok necháme visieť v skrini lebo o rok nato, môže byť opäť našim najobľúbenejším kúskom počas prechodných období. Stačí ak ho doplníme vhodnou dĺžkou nohavíc a nevšednými mokasínkami alebo pod ním skryjeme šaty a doplníme ho lodičkami.

Nezabúdajte na farby, vzory a materiály. Karované sako spolu s koženými nohavicami a koženou čiapkou bude kombinácia, ktorú by vám nejeden chlap závidel. Je na vás či pritvrdíte košeľou a kravatou alebo konečný styling doplníte lodičkami a jednoduchým topom.

Kostými na každú príležitosť

Nech vás čakajú bežné dni v kancelárií, rodinná oslava či rande v parku, my vás inšpirujeme ako to zvládnuť v kostýme štýlovo a s gráciou.

Nebojte sa vzorov. Zladené sako s nohavicami je jednoduchá voľba ak práve nemáte svoj deň na kombinovanie jednotlivých kúskov. Ak však máte trocha času, zameňte nohavice za čierne skinny rifle a obujte si lodičky. Uvidíte ako jednoducho viete vynosiť jeden kvalitný kúsok.

Na jednej strane kostým do sychravého počasia na strane druhej štýlový blejzer a sukňa, kombinovateľné každé zvlášť. S krátkym topom a teniskami môžete vyraziť do mesta počas teplých jesenných dní, naopak s rolákom a čižmami do práce počas chladných rán. Čo poviete?

Ak už sa rozhodnete pre akúkoľvek kombináciu nezabúdajte, že základom je sebavedomie, ktoré tvorí viac než 50% úspechu vášho outfitu. Tak hlavu hore žienky.