Vzory – milujeme ich no život s nimi nie je vždy jednoduchý. Aj vy máte doma skriňu plnú šiat so zvieracím vzorom, bodkovaných šiat či kvetovaných nohavíc? Tak ste sa určite neraz potrápili s ich kombinovaním. My vám poradíme, ako skrotiť vzory vo vašom šatníku!

Menej je viac

V prípade vzorov platí, že vďaka ich výraznosti sa akosi automaticky stávajú nosným prvkom celého outfitu. Nie každý to ale vie a tak sa často stáva, že naše šatstvo pôsobí prekombinovane. Ak už ste sa rozhodli siahnuť po takomto výraznom kúsku, vyhnite jeho kombinácii nielen s inými vzormi, ale aj s pútavými farbami či materiálmi. Zároveň, ak je vzor príliš výrazný, spravidla sa stáva pútačom všetkých pohľadov. Ak teda chcete vzory rafinovane zakomponovať do vášho looku, stavte na topánky! Pravdou je, že dokonalý outfit tvoria práve detaily a ak chcete u vášho okolia vzbudiť dojem skutočnej módnej ikony, vyhrajte sa s nimi!

Káro a jeseň sú jednou z našich obľúbených kombinácií a nepochybne patria k sebe! Pohodlné lodičky najlepšie vyniknú k sukni ši šatom strednej dĺžky, no fantasticky budú vyzerať aj v nohaviciam s vysokým pásom – čím sa vaše nohy ešte viac predĺžia. Vďaka ich nenápadnému vzoru perfektne vyzdvihnú každý váš denný look!

Nemohlo vám uniknúť, že najväčším trendom sezóny sa stali kovbojky. Dokonale vyniknú v čiernej či škoricovej, no ak patríte k skutočným milovníčkam módy, vyhoďte si z kopýtka! Spojením dvoch najväčších trendov sezóny – a teda zvieracieho vzoru a toľko ospevovaných „cowboy boots“.

Máme tu módne minimalistky? Ak preferujete nesmrteľnú čiernu v kombinácii s bielou či sivou a vzory nie sú vaša šálka kávy, stavte na to najjemnejšie – doplnky! Čiapky, šálky či gumičky do vlasov. Ukážte vašu módnu hravosť a prekvapte!

Ak ste, podobne ako my, vzorom úplne prepadli, siahnite po vzorovanom kúsku vášho oblečenia. Do čierneho trafíte, ak si vyberiete „one piece“ – a teda overal či šaty, a tak vám žiadna prekombinovanosť nehrozí.