My vieme, móda sa každým rokom mení. Čo každým rokom, nové trendy prichádzajú azda každý deň a tak by sme aspoň raz za čas mali náš šatník osviežiť novými kúskami. Určite aj vy máte doma pár obľúbených kúskov, ktorých sa za žiadnu cenu nezbavíte už len preto, že vám dokonale sedia, sú pohodlné a…a jednoducho ich preč nedáte a bodka! Osviežiť šatník ale nemusí znamenať pohromu pre vašu peňaženku a plný nákupný košík! Stavte na sezónne trendy, ktoré skvele zladíte aj k vašim aktuálnym starším kúskom a zároveň budete vyzerať ako skutočná trendsetterka! Ako na to?

Kárované sako

Platí pravidlo, že ak chcete vyzerať celá ako v novom šate, váš kúsok musí byť skutočne pútavý. Preto sú skvelou voľbou výrazné farby či vzory, ktoré skombinujete so základnými kúskami, pri ktorých si už potom nik nevšimne, že nie sú z najnovšej kolekcie. Navyše, káro patrí k obľúbeným vzorom jesene a tak ak ešte vo vašom šatníku nemáte žiaden káro kúsok, teraz je ten najvyšší čas! Sako skombinujte k vašim obľúbeným džínsom, vytiahnite baretku po starom otcovi a do nohavíc zapravte rolák, ktorý taktiež určite máte doma. Do-ko-na-lé!

Nadýchané blúzky

Tak tento trend určite neunikol ani vašim očiam! Jemne priehľadné blúzky s nadýchanými rukávmi sú skutočnou láskou na prvý pohľad. A čo je najdôležitejšie, každý váš outfit bude vďaka nim vyzerať dokonale elegantne. Blúzka vyzerá skvele tak k roztrhaným džínsom, ako aj k elegantnej sukni s vysokým pásom. Opäť teda ide o kúsok, ktorý z vás spraví módnu ikonu bez toho, aby ste si museli dokúpiť nové nohavice, topánky či kabát. Jedna nová blúzka sa rovná NOVÁ VY!

Maxi svetre

Aaaaaach, opäť naše milované maxi strihy! Každé kilo navyše zrazu ako keby ani neexistovalo, nič nás zbytočne netlačí a navyše sú tak štýlové! Veď to určite poznáte aj vy. Maxi svetre sa stali obľúbenou súčasťou našich outfitov do každého nečasu – či už prší, sneží, fúka – nikdy nás nenechajú v štichu! Noste ich v kombinácii s úzkymi nohavicami alebo si ich pokojne zapravte do nohavíc. V každom prípade vám garantujeme, že bez ohľadu na vek či postavu, budete vyzerať a cítiť sa naozaj krásne!

hnedý strapcový pulóver
Hnedý strapcový pulóver
škoricový maxi sveter
Škoricový maxi kardigán

Všetky kúsky nájdete v najnovšej kolekcii na TOPANKOVO.sk