Po mesiacoch, strávených v bezpečí našich domovov, sa máme opäť príležitosť stretnúť so svojou rodinou a priateľmi nad lahodnou šálkou obľúbenej kávy. A kde inde by to malo byť, ak nie v Costa Coffee. Samozrejme, za prísnych hygienických opatrení. Costa Coffee opäť otvorilo všetky svoje kaviarne. Netradičnú sezónnu ponukou, plnú zaujímavých a vyberaných chutí nájdete v Costa Coffee Kamenné námestie, Aupark aj Eurovea.

Signature drink,  sladko-slané nebo

Máte radi sladko-slané kombinácie? A kávu? Akľ ste odpovedali dvaktrát áno, tak určite ochutnajte arašidové cappuccino. Ide o klasické cappuccino, vylepšené sirupom, ktorý chutí ako arašidové sušienky. Tento kávový nápoj dokonca vyhral v súťaži Signature Drink a jeho autorkou je baristka Naďa Krejčíčková z Costa Coffee. Môžete si byť teda istý, že vás čaká „kávové nebo“, ktoré je na vrchu ozdobené vanilkovým cukrom.

Banánové Corto, exotická jednohubka

Corto Classic možno poznáte. Ide o kávovú „jednohubku“. Extrakcia dvoch dávok kávy  počas krátkych piatich sekúnd zvýrazní chuť kávy Mocha Italia a vyzdvihne jej prirodzenú sladkosť. Povrch Corto Classic zdobia baristi technikou latte art pomocou jemnej mliečnej mikropeny. Nemusíte ale zostávať pri klasike. Po novom je v ponuke aj Banánové Corto. Banánový sirup urobí z kávy exotický zážitok a zároveň ju jemne dosladí.

Obe novinky môžete ochutnať vo všetkých kaviarňach Costa Coffee. Pokiaľ si chcete urobiť ešte väčšiu radosť, zákusok ku káve sa je vždy výborný nápad. Okrem stálej ponuky môžete siahnuť po pistáciovej novinke.

Otvorte oči, prichádza

Viete, čo je u torty naozaj dôležité? Musí byť  krásna na pohľad a nesmie sklamať ani po ochutnaní. Pistáciová torta s malinami toto všetko spĺňa. Torta s korpusom red velvet „červený zamat“ označuje farbu piškóty, ktorá môže mať rôzne odtiene červenej. V nápaditej kombinácií s pistáciovou polevou a malinovým pyré vás táto novinka v Costa Coffee prenesie do Ameriky, kde táto torta uzrela svetlo sveta. Tortu posypanú nasekanými pistáciami a malinami si môžete vychutnávať a určite neoľutujete.

Celú ponuku skvelej kávy nájdete na www.costa-coffee.sk