Každá z nás je maniačka na niečo iné. Jedny milujeme vysoké podpätky, iné slnečné okuliare, klobúky a potom je tu skupina tých, ktoré sú maniačky na tenisky. Nízke, členkové, chunky aj tie na platforme. Milujeme všetky, a keď uvidíme nový typ, roztrasú sa nám nohy. Problém je, že tak ako naša túžba, náš rozpočet nie je nekonečný.

Chce to tak povediac „veľa muziky za málo peňazí„. Lacné tenisky, hneď nemusia znamenať nekvalitu alebo obmedzený výber. Že si je naozaj z čoho vyberať si ukážeme v nasledujúcich riadkoch.

Tenisky do 15€

Áno, čítate správne, stačí jedná odpustená pizza na večeru a vo vašom šatníku sa na vás môžu „usmievať“ nové tenisky. Už za 12,99€ nájdete klasické tenisky, ktoré sú tu s nami už nejakú tú módnu sezónu, no stále sú rovnako IN. Sú všestranné, pohodlné a hlavne nadčasové.

Momentálna celosvetová pandemická doba nepriala fitkám a možno aj z tohto dôvodu dali módni návrhári šancu športovým teniskám aj mimo tento priestor. S obľubou si našli svoje uplatnenie v bežných nohavicových outfitoch a vídať ich čoraz viac. Niet sa čo čudovať, bežecké tenisky sú jedna z najpohodlnejších druhov obuvi.

Tenisky do 20€

Pri športových teniskách chvíľu ostaneme, no predstavíme si ich sestry, slip-on tenisky. Priedušné, pohodlné a hlavne bez akéhokoľvek šnurovania. Jednoduché takmer ako obuť si ponožky. Navyše sú veľmi štýlové a v rôznych farebných prevedeniach, už za 16,99€.

Ak ste naozajstná milovníčka dámskych tenisiek, určite vám neušiel trend poslednej sezóny, a to sú tenisky na platforme. Pre niekoho nevkus, pre niekoho prílišná extravagancia, pre niektoré kúsok topánok, ktorý musíte začleniť do svojho šatníka.

Tenisky do 25€

Spomenul tu niekto platformy? Beriete ich všetkými desiatimi? Tak to si žiada poriadnu platformu. Tenisky na platforme, ktoré vám pridajú úctyhodných 6,5cm kúpite už za 24,99€. V rovnakej cene nájdete aj farebné tenisky, ktoré sú rovnako hitom sezóny jar-leto 2021. Tieto farebné kombinácie sa zvyknú vracať, preto nie je nad čím váhať. Takéto tenisky nájdu svoje uplatnenie v jednoduchých legínových outfitoch ako aj klasických rifľových prevedeniach s oversized mikinou či jarnou bundou.

Že bude batika v tomto roku maximálne IN sme už písali TU. Málokto však čakal, že sa tenisky so vzorom batiky vypredajú behom tak krátkej doby ako na Topankovo.sk. Ak ste to nestihli v prvej vlne, skúste si vybrať z týchto, iba za 24,99€.

Dámske tenisky nad 25€

Aj keď túto kategóriu nezaradzujeme pod pojem „lacné tenisky“, nedá nám, nepredstaviť vám top z trendov, ktoré budú tento rok kraľovať medzi teniskami. Celosvetovo známe značky v dizajne s retro nádychom. Je možné, že niečo podobné už máte v šatníku spred minulých rokov, no ak nie, je čas si takéto štýlovky jednoznačne zadovážiť.