Aj vy vyhľadávate zvláštne a výstredné kúsky a najlepšie sa cítite vtedy, keď sa za vami otočia hlavy všetkých okoloidúcich? V tom prípade je to jasné – extravagantný štýl vymysleli práve pre vás. Pozrime sa, aké sú jeho výhody, a ako jednotlivé kúsky správne nakombinovať.

Farby a vzory extravagantného štýlu

Do extravagancie patrí výrazné oblečenie, ktoré na ulici len tak nenájdete. Dizajnérske sukne, krikľavé tričká alebo metalické šaty – jednoducho všetko, čo donúti okolie obzrieť sa. Dôležitú úlohu hrá aj kombinovanie. Jednotlivé kúsky nemusia byť samy osebe ničím zvláštne, no keď ich správne zladíte, vytvoríte unikátne kombinácie.

Vybrať si môžete napríklad netradičný farebný kontrast alebo viac ako dva vzory v jednom outfite. Výhodou extravagantného štýlu je, že sa nemusíte pridŕžať žiadnych prísnych pravidiel, dovolené je totiž čokoľvek.

Strihy extravagantného štýlu

Strihy môžu byť netradičné, no takisto aj úplne obyčajné. Pokiaľ outfit ozvláštnite správnym výberom farieb, vzorov a doplnkov, je úplne jedno, aký strih zvolíte. Ak však chcete troška zaexperimentovať aj v tejto oblasti, skúste skombinovať napríklad tylovú sukňu, blúzku s princeznovskými rukávmi, alebo asymetrické šaty.

Topánky a doplnky

S topánkami a doplnkami sa vyšantíte do sýtosti. Extravagantný štýl počíta naozaj so všetkým. Stavte na holografické lodičky, vysoké čižmy s hadím vzorom, masívne náušnice, viacfarebné náhrdelníky alebo atypické klobúky. Kráľovnou extravagancie sa môžete stať okamžite, stačí sa iba uvoľniť!