Kam vás vaše túlavé topánky zavedú toto leto? Vyhrajte novú Suzuki Vitara na týždeň a vyrazte s kamoškami na babskú jazdu, aká tu ešte nebola! Nakúpte na www.topankovo.sk aspoň za 40 eur a ste automaticky v hre o auto na týždeň! Súťaž platí do 28.7.2019.

Podmienky súťaže nájdete TU.

EŠTE DOKONALEJŠIA VITARA

  • Suzuki Vitara, ktorá debutovala na trhu už v roku 1988 ako priekopník v kategórii kompaktných SUV, je veľmi obľúbená pre svoj štýlový dizajn, výbornú ovládateľnosť, komfortnú jazdu na cestách či presvedčivé výkony v teréne.
  • Model vybavený Suzuki systémom ALLGRIP SELECT (4WD), pokročilými bezpečnostnými prvkami, konektivitou a širokými možnosťami personalizácie zosobňuje preferencie vodičov.
  • Prichádza v ešte sofistikovanejšom dizajne a s ešte väčším množstvom bezpečnostných prvkov.
Súťaž o auto Suzuki Vitara na týždeň

RAFINOVANEJŠÍ DIZAJN

Exteriér novej Vitary

  • Prednú časť novej Vitary charakterizuje maska s piatimi otvormi a chrómovanými vertikálnymi lištami, ktorá je typická pre SUV modely značky Suzuki. Tá sa objavila a bola veľmi pozitívne prijatá už na koncepte Vitary iV4 či v špeciálnej edícii Vitara S.
  • Vizuálne vozidlo ešte viac zdokonaľujú ďalšie pridané chrómované prvky, ako sú pozdĺžna tenká lišta na prednej mriežke chladiča či výrazné orámovanie denných svetiel.
Interiér novej Suzuki Vitara

Interiér

  • Kvalita a štýl interiéru taktiež prešli vylepšeniami. Výrazné ciferníky prístrojového panelu sú navrhnuté s dôrazom, ktorý zodpovedá SUV. Nový 4,2-palcový farebný LCD displej na prístrojovej doske uľahčuje viditeľnosť ALLGRIP módu, zobrazenia „hill descent control“, ako aj grafiky nového bezpečnostného prvku na rozpoznávanie dopravných značiek.

POKROČILÉ BEZPEČNOSTNÉ PRVKY

  • Nová Vitara teraz disponuje pokročilejšími bezpečnostnými technológiami, ktoré napomáhajú vodičom vyhnúť sa nehodám vo viacerých situáciách. Radar Brake Support (RBS), ktorý využíva mikrovlnný radar, nahradil systém Dual Sensor Brake Support (DSBS) s dvomi senzormi – monokulárnou kamerou a laserovým snímačom (MFL), s pridanou schopnosťou detekcie chodcov s cieľom zmierniť následky pri prípadnej kolízii.
  • V súčasnosti sú k dispozícii aj funkcie: upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu (Lane Departure Warning), prevencia vybočenia z jazdného pruhu (Lane Departure Prevention) a rozpoznávanie dopravných značiek (Traffic Sign Recognition).
nová Suzuki Vitara