„Malé čierne“ tvoria základ šatníka každej správnej fashion maniačky. Dnes si ukážeme, ako tento na pohľad basic kúsok využiť na 3 rôzne príležitosti. Dokonca si ich môžete obliecť aj v ten istý deň. Stačí zmeniť doplnky a nikto si ani nevšimne, že sú to tie isté šaty.

Ráno

Máte voľno a s kamarátkami ste sa rozhodli vyjsť si na raňajky do mesta? Najlepšia voľba na ešte trošku chladnejšie rána sú tenisky. S basic šatami vyzerajú skvelo a keďže sa idete iba najesť, nepotrebujete veľa doplnkov. Siahnite po farebnej ľadvinke, ktorá celý outfit rozžiari.

Obed

Dohodli ste sa, že v tomto teple nemá zmysel sedieť doma a idete k vode? Na plavky hoďte šaty, ktoré ste mali na raňajkách, do plážovej tašky zbaľte všetko potrebné a môžete vyraziť. Obujte si gumené šľapky, ktoré sú túto sezónu veľmi trendy. Pred úpalom vás dokonale ochráni slamený klobúk alebo šiltovka.

Večer

Vyhladlo vám z toľkého ležania na slnku? Večera v meste na terase má v lete úžasnú atmosféru. Nechce sa vám vymýšľať žiaden extra outfit? „Malé čierne“ doplňte šnurovacími snadálkami na podpätku, siahnite po výraznejšej crossbody kabelke a môže sa ísť. Ako doplnok vám bude slúžiť vaše čerstvé opálenie a vysiace náušnice 🙂

Veríme, že na little black dress vo vašej skrini nezabudnete a budete ich využívať na viacero príležitostí. Ak vlastníte basic kúsok, tak je to naozaj veľmi vďačný prvok do outfitov 🙂