Mikina… Kúsok, ktorý je veľmi obľúbený u všetkých vekových kategórií. Áno, aj vám, milé dámy, ktoré sa už dávno nezaraďujete medzi „násť“ ročné, bude neskutočne svedčať. Dá sa nosiť v rôznych outfitoch, kombináciách, jednoducho s čímkoľvek.

Možno ste si teraz pomysleli, že vám stačí jedna, veď predsa ich aj tak nevynosíte. Samozrejme musíme súhlasiť, že sú skvelé ako domáce oblečenie, ale prečo ich nevyužiť aj inak? Skúste to s elegantnými kúskami! A že to nie je pre vás? Nechajte sa presvedčiť 🙂

NIET NAD POHODLNÝ A ZÁROVEŇ ŠTÝLOVÝ KÚSOK!

Mikina + kabát alebo sako

Pri tejto kombinácii odporúčame mikiny s kapucňou, práve ona dodá outfitu ten správny šmrnc.  Pohrajte sa s farbami, vzormi. Ak vsadíte na výraznejší kabát, doplňte ho jednoduchšou mikinou a naopak. Obuť si môžete čokoľvek od lodičiek, cez tenisky, mokasíny až po workery. Ako kabelku zvoľte crossbody alebo momentálne tak obľúbenú ľadvinku.

outfit
Smotanová mikina

Mikina + sukňa alebo šaty

Tu sa nebojte kombinovať rôzne strihy a materiály.  Plisovaná midi sukňa, oversize mikina a lodičky vyzerajú spolu famózne. Na prechádzku stačí vymeniť elegantnú obuv za biele tenisky. Väčšie mikiny budú vyzerať lepšie, ak ich zastrčíte za pás, kratšie môžete nechať voľné. Bonus je, že tento outfit využijete v každom ročnom období. V zime doplníte hrubšie pančušky, namiesto lodičiek členkové čižmičky a kabát.

outfit
Hnedá mikina

Mikina + elegantné nohavice

Nebojte sa aj tejto kombinácie. Tu vsaďte skôr na lodičky, čižmičky alebo poltopánky ako na tenisky. Tiež sa hodí viac mikina bez kapucne, ale ak sa cítite na tú s kapucňou, prečo nie. Vyzerá to dokonale. Odporúčame pri tejto kombinácii použiť menej výrazné farby. Tón v tóne je priam ideálny. K tomu kabelku cez rameno a môžete smelo vyraziť do práce.

outfit
Vzorovaná mikina

Mikina+ biela blúzka

Áno! Na záver tak jednoduché a pritom, tak dokonalé. Možno skôr pre odvážnejšie dámy, ale prečo nie? Stačí vám obyčajná biela blúzka, ktorá by však mal  siahať aspoň do polovice stehien. Základom je, aby bola blúzka dlhšia ako mikina a celkovo to vyvolávalo dojem, že máme oblečené šaty. A už stačia len vysoké čižmy či tenisky.

outfit
Khaki mikina