Aj vy máte pocit, že módne trendy sa menia prakticky zo dňa na deň? No, až tak úplne vedľa zas nie ste. Aj my milujeme kúsky, ktoré sú nadčasové a ľahko sa kombinujú, avšak raz za čas si treba zaobstarať aj niečo extra, niečo čo nemá nik iný, niečo čím vyrazíte dych! A túto jeseň sú to aj tieto kúsky! Wow!

Objavte najnovšiu kolekciu jesennej a zimnej obuvi na TOPANKOVO.sk

Ohnivé čižmy

Naozaj dlho sme museli rozmýšľať o tom, ako tento módny výstrelok vôbec nazveme. Ak vám neunikne žiaden svetový trend, určite ste si museli všimnúť, že tieto „ohnivé“ kúsky sa do sveta módy dostali už dávnejšie. O tom, že sa budú tešiť veľkej popularite nasvedčoval aj fakt, že ich s obľubou nosila aj Kylie Jenner. Topánky najlepšie skombinujete k čiernym džínsom a koženej bunde. Do práce sa takto možno neoblečiete, ale na žúrku s kamoškami sú ako stvorené.

Misfit — FLAMES
čierne topánky FLAME
Čierne topánky FLAME nájdete TU

Červené kotničky

Opäť kúsok, ktorý najlepšie vynikne len ak sa nebije s iným prvkom vášho outfitu. Nezabúdajte preto, že viac ako 3 farby by ste na sebe nikdy nemali nosiť naraz. Červená vyzerá najlepšie k džínsom, a ešte lepšie k tým roztrhaným. Červené lakované čižmy však môžete skombinovať aj s elegantným outfitom, ako napríklad k svetrovým šatám či k „malým čiernym“.

Červené lakované čižmy
Červené kotničky nájdete TU

Čižmy s maskáčovým vzorom

Ak ste sa už tento rok zvieracích vzorov presýtili, je čas na niečo nové. Zahrajte sa na zlé dievča či prísnu plukovníčku. Vďaka typu a tvaru čižiem si zo sekundy na sekundu vyčarujete dokonalú postavu a platforma sa zároveň postará o pohodlie a stabilitu pri chôdzi. K topánkam si oblečte oversized bundu, ktorú zladíte k šortkám alebo nohaviciam s vysokým pásom. Vedzte, že v týchto čižmách budete neodolateľná!

camo, fashion, and girl image
I can’t remember the last time I wore jeans. How much do you like “Vinyl” from 0 to Ivona?! 🙈 For leggings discount code “IV15”
Maskáčové čižmy

Maskáčové čižmy nájdete TU

zdroj: pinterest