Hovorí sa, že to, aké sme, si dokážu pozornejší jedinci všimnúť už na prvý pohľad. Podstatné informácie o nás prezradí chôdza, gestikulácia, ale aj to, čo máme na sebe. Preto je veľmi dôležité, aby sme outfitom vyjadrovali naše silné stránky. Aké oblečenie je najvhodnejšie pre tie, ktoré sú narodené v znamení Rýb? 

Žena Ryba

Charakteristickou črtou žien, ktoré sú narodené v znamení Rýb, je tajomnosť. Sú milujúce, starostlivé, a usilujú sa nájsť riešenie na každý problém. O osobných trápeniach však s ostatnými nehovoria, radšej počúvajú. Pre mnohých sú záhadou, no práve to je na nich príťažlivé. 

Dokonalý outfit

Ryby idú na obliekanie rafinovane. Nenadchnú ich krátke sukne ani obrovské výstrihy. Ich sila spočíva v tom, že vedia pôsobiť zvodne a žensky aj v dlhej sukni a roláku. Dbajú na zaujímavé materiály, bezchybné kombinácie a detaily. 

Jemné náušnice, zaujímavý náhrdelník alebo vzorovaná šatka – to všetko dotiahne váš look do dokonalosti. Pridať môžete aj velvetovú čelenku, veľkú gumičku alebo masívnu perlovú sponku