Hovorí sa, že ak chcete zistiť, aká žena je, pozrite sa jej do kabelky. Tašky síce ukrývajú kúsok našej duše, no oveľa viac o nás napovedia topánky. Ako zanechať čo najlepší dojem?

Povaha vyjadrená jedným párom

Ste hanblivá, milovníčka jednoduchosti, extrovertka, výrazná alebo extravagantná? To všetko dokážete vyjadriť topánkami. Ženy, ktoré vyhľadávajú klasické topánky, sa nebudú dobre cítiť v módnych výstrelkoch. Pokiaľ milujete pozornosť a netradičné kúsky, jednofarebné jednoduché topánky vás zaujmú naozaj len veľmi ťažko. K tomu, aby ostatní zistili, aká ste, stačí jediný pohľad na nohy

Poriadkumilovná vs. bordelárka

Vaša povaha nie je jediná vec, ktorá sa dá zistiť z pohľadu na topánky. Starostlivosť o váš obľúbený pár takisto veľa napovie. Ak ste k nemu nedbalá, pravdepodobne tak pristupujete aj k domácnosti a iným osobným veciam. Dávate si záležať na kúpe a o každý pár sa poctivo staráte? Je veľmi pravdepodobné, že milujete poriadok a disciplínu. 

Ladenie a kombinovanie 

Dôležité je aj to, ako topánky skombinujete. Čierna a hnedá sú skvelou voľbou, no často pôsobia príliš prvoplánovo. Nebojte sa odvážnych farieb, ako sú napríklad červená, biela, fialová, modrá či zelená. S ich pomocou vytvoríte kombinácie, ktoré posunú váš štýl na novú úroveň.