Aj tak sa označuje plisová sukňa. Zamilovali si ju aj módne domy, ktoré ju považujú za najdôležitejší must have tejto sezóny.

Prirovnali ju k Wonderbra, pretože s postavou urobí to, čo ikonická podprsenka dokáže s hrudníkom. Vytvorí ženské, výrazné a zmyselné boky. Treba však správe voliť, či si obliecť tú do áčka, ktorá siluetu rozširuje alebo úzku, ktorá dodá objem.

Módne domy pre ne okamžite našli v svojich kolekciách miesto a podľa Valentina by sa sukňa mala nosiť cez nohavice alebo s oversize sakom podľa Josepha. Po vzore Balenciagy sa ponúka možnosť skombinovať ju so športovým topom a nadýchaným svetrom, doplnené vysokými kozačkami.

Louis Vuitton zase stavil na lesk a satén v plise, Lanvin na vrstvenie a podobne tak aj Simone Rocha.

Nech už sa rozhodnete ísť v radách ktoréhokoľvek módneho guru, myslite na to, k čomu sa plisová sukňa naozaj nenosí!  Žiadne vyšívané kardigány do pásu, halenky, či dokonca vlasy v uzle a balerínky! Vyvarujete sa tak staro nádychu.

Z doplnkov siahnite po výraznom opasku, ruksaku alebo tiež kabelke s hrubým remienkom. Ponožky nechajte pokojne vyniknúť z mokasín alebo kozačiek a zabezpečíte si tak cool efect!