Ak ste čakali lodičky či balerínky, mýlili ste sa! Západný trend „chunky boots“ valcoval obchody s módou už aj minulý rok, a túto jeseň sa stal skutočným must have kúskom. Ak si lámete hlavu nad tým, ako ich nosiť a k čomu ich kombinovať, tu sú naše – a vaše, módne inšpirácie!

Pre romantičky

Tento typ obuvi, kedysi typický pre „pankáčov“, sa dá skutočne nosiť na nespočetne veľa spôsobov! A výnimkou nie sú ani kvetinové či tilové outfity. Ak sa vám teda tieto topánky zapáčili, no máte pocit, že si ich nebudete mať k čomu zladiť, zabudnite na predsudky! S vysokými šnurovačkami už žiaden váš outfit nebude nudný a vám to pridá tak imidži, ako aj na sebavedomí!

chunky boots outfit

čierne šnurovačky

Little black dress

Milujete čiernu a minimalistický, no vždy dostatočne šik štýl? Tak v tom prípade bude pre vás outfit „slečny nebezpečnej“ voľbou číslo jeden! Tento look si obľúbili najmä Francúzky. A o tých predsa vieme, že ich outfity sú zakaždým ikonické. Buďte rovnako ikonická a vaše čierne šnurovačky zlaďte k čiernym nohaviciam, čiernym šatám, čiernej blúzke, jednoducho K ČIERNEJ FARBE! Takýto outfit NIKDY nebude vyzerať lacno a pritom nikdy nebude vyzerať nudne či fádne. Oblečte sa na Francúzku do práce, s kamoškami na víno či s drahým do kina.

módna inšpirácia - chunky boots
čierny outfit

Ideálny outfit na zimu

Vieme, o týchto bagandžách básnime už od prvej vety tohto blogu, no musíme v tom pokračovať aj ďalej! Za tieto topánky by sa vám totiž poďakovali aj vaše chodidlá. Nielen že vás topánky ochránia pred nepriaznivým počasím a dažďom, ale v nich máte aj pevný a stabilný došľap. Skvele ich teda vynosíte nie len na jeseň, ale aj v zime. Čo viac si priať, keď s chunky boots máte pohodlie, štýl a zdravé nôžky?

 Bella Hadid - módna inšpirácia
Carlota Rodrigues - módna inšpirácia

A kde sme nakúpili chunky boots my?

ČIERNE TOPÁNKY CARLY

ČIERNE TOPÁNKY CARLY
ČIERNE ČIŽMY EDDIE

ČIERNE ČIŽMY EDDIE

www.topankovo.sk

zdroj:pinterest