Najviac trendy obuv na blížiace sa leto sú jednoznačne šľapky na podpätku. Veľa z vás sa asi pri tejto vete zhrozí, ale je to tak! V obľube ich majú aj celebrity, ktorými by ste sa určite mali inšpirovať aj vy. My vám dnes ukážeme niekoľko tipov ako ich nosiť a s čím ich kombinovať.

Jednofarebné

Jednofarebnými šľapkami nič nepokazíte. Ak zvolíte jednoduchý outfit oživte ho nejakou výraznou farbou. Počas chladnejších večerov si oblečte jednoduché slim rifle, doplňte ich bielym topom, na vrch prehoďte oversize košeľu. Poviete si: „Nič extra.“ Môže sa to zdať, ale opak je pravdou. Šľapky na podpätku rozhodne nie sú tuctové a váš outfit krásne doplnia.

S uzavretou špičkou

Šľapky s uzavretou špičkou sú vhodné na udalosti, kedy si váš outfit vyžaduje viac slušnosti a dodržanie istej etikety. K bielym letným šatám si obujte takéto šľapky, dovoliť si môžete aj výraznejší kúsok, keďže šaty sú dosť jednoduché. Pred silným slnkom vás skvelo ochráni slamený klobúk. Aby ste si mali kam uložiť veci, nezabudnite na kabelku, ktorú môžete ladiť ku klobúku 🙂

Transparentné

Transparentné šľapky na podpätku sú svojím minimalistickým vzhľadom skvelé k výrazným outfitom. Kraťasový kostým, ktorý vám rozhodne nesmie chýbať v šatníku, doplnte transparentnými šľapkami a máte úžasný outfit do práce alebo na stretnutie s kamarátkami.

Trblietavé

Trblietavé šľapky sú vhodné na výnimočnú udalosť akou je napríklad letná svadba. V outfite môžu byť ako náhrada šperkov, pretože sú dosť výrazné a neprehliadnuteľné. Na slnku sa budu krásne trblietať a vás si hneď každý všimne. Ak ste rada na očiach, nahraďte sandále trblietavými šľapkami na podpätku ladiacimi s vašimi šatami 🙂

Veríme, že teraz už viete ako na to a v lete tento trendy kúsok využijete naplno.

TIP: Ak sa bojíte, že by šľapky na podpätku mohli byť nepohodlné, zvoľte radšej variantu s nižším podpätkom 🙂